Mrs.Ochmonek• 08 октября 2023

МП відвідує фронт

Московська церква в Україні,, нашпигована агентами ФСБ (скільки вже їх виявлено! А скільки ще ні?!) виявляється тепер спокійно їздить по військових частинах. Для для збору інформації? Чи попередити військових, що їхній голова Кіріл благословляє вбивства українців? Чи яка мета ?

Власне новина:
Глава Синодального відділу Української Православної Церкви щодо взаємодії з ЗСУ митрополит Августин очолив духовно-гуманітарну місію, у складі якої священники УПЦ відвідали фронтові військові підрозділи. Про це повідомляє Військовий відділ УПЦ."

Комусь через 1,5 роки, якщо не з 2014, не зрозуміло, що всі ті люди - потенційно небезпечні?
Teonaa• 08 октября 2023
Вихід один - не читати всі ці «новини» бо що не день, то все неадекватніше і неадекватніше.
Я вже мовчу про сенс даних заходів. А просто - зто ім дозволив
автор Mrs.Ochmonek • 08 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Найперше, ВР мала заборонити цю структуру, що називає себе церквою, ще в березні 2022 .
Когось трохи потрясли, арештували, затримали, але це як у гідри одну голову відтяти, а вона знов росте.
ВР досі шукає голоси, наскільки відомо.
Тим часом ці їздять по фронтах.