Мрію про пончик• 08 октября 2023
Что лучше холод или жара?
Что вы лучше переносите?
Мрію про пончик
• 08 октября 2023
Ответ дляmikshyta
Жара, не навиджу холод. Здається, що промерзають всі клітинки, коли вдихаю холодне повітря. Кайфую при +35
А при +20 хоча б?
Мрію про пончик
• 08 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
У нас 2 дня 8 градусов на улице, я хожу кроссовки без носков и голые ноги
Я примерно также, только я не понимаю как можно в принципе носить кроссовки без носков, это что босоножки, это не удобно, не по назначению и выглядит плохо
Мрію про пончик
• 08 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Краще жара звісно.
Чому звісно? Це занадто очевидне питання? Якщо для вас так не означає, що для всіх так само
Мрію про пончик
• 08 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Жара намного лучше.
Все что ниже +25 для меня холод собачий.
Это не нормально
Мрію про пончик
• 08 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
У нас в квартире+22
Я в двух носках, футболке кофте и теплчх штанах под одеялом
Прочитала и мне аж жарко стало, у меня тоже 22 где-то в квартире
Попадалочка• 08 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я ещё не переобувалась после лета, мне удобно)
Только пуховик длинный одела , а внизу все голое) , сегодня мужик закричал - а вам вот так не холодно??
Пуховик разлетается а там голая кожа 🤭
Мрію про пончик
• 08 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
С чего вы это взяли?
Потому что в плюс 20 чувствовать собачий холод это не норма
Протру пилюку• 08 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я ж спросила с чего вы это взяли? Ненормально не чувствовать холод в +20
Завжди мало• 12 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Звісно - це логічно. Бо як будуть знову попадання і відключення електрики, люди можуть померти від охолодження. При +40 це менш вірогідно.
Мрію про пончик
• 12 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Але чомусь від перегріву більше людей за статистикою вмирає, ніж від перед охолодження
Завжди мало• 12 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ми не в Африці. І у нас більша біда - холод і нездоровий сусід.
Мрію про пончик
• 12 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Де в нас холод? Ми і не в Сибірі, і не в Антарктиді, і не Гренландії, в нас взимку за останні роки -10 максимум, і те дуже рідко, це не холод
Мрію про пончик
• 12 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Цього літа температура піднімалась до +40 градусів, це для когось небезпечна температура. І яка проблема холоду? Якщо зараз глобальна проблема у всьому світі—глобальне потепління, яке може призвести до катастрофічних наслідків, світ має з цим боротися
Завжди мало• 12 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ви що дитина? Почитайте скільки людей помирає від переохолодження. В нашій країні саме морози страшніше, ніж +40.
Мрію про пончик
• 13 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Не найшла я інформацію про статистику смертей від переохолодження в Україні. Ви ви самі придумали, що холод страшніший, ніж спека? І де в Україні морози?
Завжди мало• 13 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Мрію про пончик
• 13 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Супер аргумент, коли немає що відповісти
Завжди мало• 13 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Зніміть рожеві окуляри. Такий емоджі я ставлю тоді, коли нема сенсу щось людині пояснювати. Тож можете не трудитись писати, я не витрачатиму свій час на таких людей.
Мрію про пончик
• 13 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ви вже витратили на таку «неправильну» людину, в якої просто не така думка як у вас і яка приводить факти, а не маніпулює. І причому тут рожеві окуляри хоча б?