Файна дівка• 08 октября 2023
Чего боитесь больше всего?
КохайтесьЧорнобровi• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Я наоборот. Боюсь умереть позднее сына:(
У вашого сина теж інвалідність? Що саме?
Файна дівка
• 08 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Нет. Просто боюсь остаться одна.
КохайтесьЧорнобровi• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Нет. Просто боюсь остаться одна.
О, повірте, перед щоденним спогляданням мук і болю дитини всі страхи якось втрачають значення... Хоча я не знаю вашої ситуації і тому, напевне, не маю права так казати, перепрошую. У кожного свої проблеми...
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Думаете, человек , который болеет, осознает это ? Это скорее обуза для его близких.
В любом случае, это лотерея. Может вы не доживете до деменции.
Можно завтра погибнуть под колесами или еще что-то…
Мне жалко будет моих близких, если такое случится.
жінка незаміжня• 08 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую вам, що ви така. Після тієї кількості бруду, що тут виливають один на одного, ваше розуміння, як бальзам. Я сподіваюсь, що у вас все буде добре! Бажаю вам цього від усього сердця😘
КохайтесьЧорнобровi• 08 октября 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую! І я вам теж бажаю, аби всі ваші мрії і побажання збулися, а ваші рідні були в безпеці і здоровими -- це ж головне.
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
И я.
О господи.
Какая уже разница.
Хоть вселенская
Какая уже разница.
Хоть вселенская
Кукусикиииииии• 08 октября 2023
Залишитис в Україні і що мої діти тут будуть жити😭😭😭
Мрію про еміграцію, чоловік ІТ (але низький рівень), Боже, як же мені хочеться,щоб ми звідси родиною вибралися.
В Україні почуваюся, як в тюрмі(що закрили в капкані і потрошку крутять ручку м´ясорубки, яка всіх на м´ясо перемелює безжально).
На еміграцію потрібні гроші! Тільки це і зупиняє. Жодної позитивної думки тут не маю, відкриваю очі і кляну, що ми ще тут.
Файна дівка
• 08 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Однажды, мой ребенок чуть не утонул на моих глазах. С тех пор меня периодически мучают кошмары на тему его смерти. Этого не знает никто.
Полонянка SexShop-а!• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
О господи.
Какая уже разница.
Хоть вселенская
Какая уже разница.
Хоть вселенская
Огромная. Сейчас мы можем сбежать - есть выбор. Если будет третья мировая - некуда будет бежать.
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А!это уехавшие))
Тогда понятно))
жінка незаміжня• 08 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую☀️
Кукусикиииииии• 08 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую. Їздили в 22 в Угорщину. Ми там нікому не потрібні. Може десь і є чарівне ’Ельдорадо’, але отриманий урок засвоїла щодо того, що на чужині нас ніхто насправді не чекає.
Норвегія
Полонянка SexShop-а!• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
А!это уехавшие))
Тогда понятно))
Я как раз дома. Но знаю что есть возможность уехать.
Если будет третья мировая то не будет ничего
КохайтесьЧорнобровi• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Це пост травматичний стресовий розлад, добре було б пропрацювати це з хорошим психологом, якщо є можливість...
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Мне тоже иногда так кажется.
Но муж не поедет ни при каких обстоятельствах 🤷♀️
Без него не хочу. Была уже
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Будете также сидеть дома.
Хуже не станет, поверьте))
жінка незаміжня• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Хороший вихід - навчити його плавати, як мінімум цієї смерті вже не будете боятись.
Злюсь до кипіння• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Моя дитина теж ледь не вмерла двічі ща день, був перелом черепа, а потім не розрахували дозу наркоза і ми в реанімації були, я тоді була, як в тумані, лиш через тиждень до мене дійшов весь жах, бо на той момент я думала і все робила, щоб вижити, цей жах на все життя.
Кукусикиииииии• 08 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Разница в том, что живущие в Украине уже участники войны и для нас 3 мировая скорее ослабит давление, потому и спросила
Мені теж так здається
, що коли ми бачимо карабах, бунт приігожина, Ізраїль, Африку, то реально, як діти ’за любий кіпіш’, бо надіємось, що у нас послабиться тиск
Файна дівка
• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Мне тоже иногда так кажется.
Без него не хочу. Была уже
Мой муж не поедет. Из-за родителей. Ч уже пожила в Европе. Очень сложно начинать жизнь с чистого листа и без знания языка.
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
У моего бизнес тут.
Он не оставит.
жінка незаміжня• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Мне тоже иногда так кажется.
Без него не хочу. Была уже
Мій теж не хотів, хоча обіцяв, як Зеленського оберуть, то поїдемо. Та лишились, бо хто, як не ми? Тепер сидить на сході, більше року без ротації, і хз чи повернеться🙈 тепер вже готовий, але не може.
Файна дівка
• 08 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Каждый день вечером молюсь за него. Благодарю Бога за прожитый день. И прошу защитить моего мальчика .
Кукусикиииииии• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Мне тоже иногда так кажется.
Без него не хочу. Была уже
Мій уже згоден, хоча я з 215 кажу, що тут немає майбутнього і тільки зараз він згоден, що все -далі тільки вимирання
Тому і згоден їхати. Тільки б йому роботу там звідси згайти
Майно продамо(багато нерухомості) і буде ок.
Кукусикиииииии• 08 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Я теж з дітьми жила у Варшаві 7 місяців.
Трохи незвично але не скажу, що важко.
Важко було повертатися в Україну, я не хотіла але не було вибору, я хотіла навпаки, аби х України чоловік вибрався до нас.
Трохи незвично але не скажу, що важко.
Файна дівка
• 08 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Трохи незвично але не скажу, що важко.
В Киеве у меня жилье, работа, муж, родня. В Германии не было ничего своего.
Прожила там почти год и поняла, что или семья, или новая страна. Выбрала мужа и семью, хотя он ничего не требовал.
Считаю, что это большой шанс для тех, кого с Украине ничего не держит.