Йосип_молодий• 09 октября 2023
що значить "просто живи"? коли на свою інвалідність з дитинства жаліюсь матері
отак і каже. але я ще молода...а вже не можу нічого..із того що хочеться. я значно вступаю по фізичній формі своїм одноліткам. і мені страшне обідно через це...через те що я не можу зробити того, що для всіх є просто і ніякої проблеми в тому нема. а вона "просто живи каже". і все через це що ця дурна жінка народила мене від карлика. бо так треба було. тільки кому треба не сказала. в той час коли їй всі родичі казали не роби цього - мені про то баба розказувала, поки жива була. і що тепер..я ж як дитина 9річна.
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
На каналі TLC є цикл передач Жить не просто людям маленького роста і Семь маленьких Джонстанов. Хоч я також не схвалюю свідоме народження хворих дітей, але люди живуть і радію і щасливі. Якщо не дивились подивіться. Допомагає мене мотивувати і не скиглити.
так то ж закордоном? бо там і тут то різні речі і різний менталітет
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
а чому була така вірогідність у неї ? і ви оно аж як глибоко копнули інфу не просто так про АА, Аа, і аа
это задачки из школьного курса биологии за 11 класс.
чтобы вы знали.они несложные.вы знаете автор,изначально хотелось вас поддеражть,вытащить,но чем больше с вами общаюсь,тем сильнее вы отталкиваеете какой то своей внутренней злобой.
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ви також були б злі, аби вас свідомо карликом народили
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Вам сколько лет? В те времена уже была установлена медициной ваша болезнь, то, что будет у вас она 100%?
у такой болячки НЕТ 100 процентов
Ух яка ж Я• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вам нехорошо сегодня? этот пример приведен как самый тяжелый,где оба родителя больны.и даже там вероятность не 100 проц как вы пишете.
Ви можете відповісти на питання, яке я задала особисто вам? Чи вам ще 5 раз повторити? Ви, особисто захочете народжувати хворих дітей, передати захворювання онукам, можна просто відповідь, без лишнього тексту?
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
лечитесь что ли...
Ух яка ж Я• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У автора була мама здорова
всегдаДаДа• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Позлились і відпустили, це вже сталось і ніяк не виправиш. На тата Ви теж злі? Щось знаєте про його сім´ю?
Ух яка ж Я• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лечитесь что ли...
У вас проблеми, про які ви не можете розповісти, чи чому така реакція на запитання?
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
да. його мати карлик а батько здоровий і вони народили карлика.
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
У автора була мама здорова
да,это так.здоровая мама(и у мамы оба родителя тоже здоровые).никто не знал родится автор больной или здоровой.
Никто.
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
просто нет желания метать бисер.ну вы поняли.
я вам уже раз5 объсняла проверотность,у вас 100 процентови 100процентов.
Марина-a7eb• 09 октября 2023
Нашла инфу в википедии: Признаком карликовости считается рост мужчины менее 130 см, а у женщины – менее 120 см. Так что вы точно не карлик
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Никто.
ми про те що вірогідність 50% вже занадто велика
Ух яка ж Я• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Никто.
Можна скрін, де автор пише, що тато був здоровий?
Знаю бакси• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
метафізарна хондродисплазія.
з цією штукою взагалі зв’язуватись не треба і бігти від таких партнерів, не те що дітей народжувати. я бачила як малим дітям у віці 3 років роблять операції з видовження кінцівок. штучно їх вирощують...а потім у віці 9 років..потім у 12...і так далі..аби від однолітків не відставали. це жахливо..
Обіймаю вас.
Фрикаделька• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
вірогідність була 50%. це дуже багато по перше. а по друге ніхто і не переймався якою народитьсч дитина, головне аби була..бо має бути в сім’ї дитина. а хвора вона, дурна чи крива..то не важливо.
Автор , попробуйте выехать в Германию.
Если язык выучить, работа ,там и суда найдете
всегдаДаДа• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А відносини, життя їх склалось? Вам треба шукати приклади щасливих людей навіть з інвалідністю.
Більшість моїх здорових однокласників не досягли геть нічого і є навіть алкоголіки і судимі, так що здоров´я це ще не козир у житті, треба ще клепку в голові мати.
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
а я вам этот скрин возьму? разве автор писала что ее отец здоровый был?
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
батько карлик. мати здорова.
батькова мати карлик, батьковий тато здоровий. - батьки батькових батьків здорові.
материні батьки здорові.
Ух яка ж Я• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У автора мама була здорова, тато ні, і що вийшло з цього? Ви так і не відповіли, бісеру наметали повні штани, а відповіді немає, чи змогли б ви свідомо народжувати карликів
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ дляМарина-a7eb
та ж а хто?
Знаю бакси• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
140. нема вищої освіти. працюю..бо де ж мені гроші брати...карлик-бомж це взагалі..занадто((
У вас не такий вже замалий зріст.
Ух яка ж Я• 09 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
і все через це що ця дурна жінка народила мене від карлика
я вам зроблю, бо у вас бачу є проблеми
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Автор , попробуйте выехать в Германию.
я не годна для фізичної праці, грошей нема, освіти нема...
мову тільки вчити буду хіба що в лагері для біженців
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
я вам зроблю, бо у вас бачу є проблеми
да,я жду скрин
Фрикаделька• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Понятно ,что не физически ,но может где-то лёгкий труд ,в Германии это легче
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Перша строчка))))))))
вы цитируете автора.
это слова автора.
а ко мне у вас какие претензии?где я утверждаю что у автора здорвый отец?
это слова автора.
Йосип_молодий
• 09 октября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
ніяк. вони просто ’допомогли’ один одному.