Даха-сваха• 09 октября 2023
Девушки 45+, какие головные уборы носите осенью?
Вопрос только к тем, у кого не просят паспорт при покупке спиртного.
Каяспер• 09 октября 2023
Ответ дляПушка заряджена
А капор ангоровий пам´ятаєте? Як я його хотіла,але батьки купили тільки сестрі, мені не вистачило грошей..
пам’ятаю, в мене не було, але дівчата носили майже всі, а в мене був берет, шарф і рукавички. як жеж з нього отой пух ліз
Малявка ще та• 09 октября 2023
Ответ дляПушка заряджена
Капор, до речі, крута річ) Дякую, що нагадали, треба знайти)
Пушка заряджена• 09 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я думаю, зараз можна пошити шось таке, з якогось широкого і теплого шарфа.
Леди Г• 09 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Від вашого стилю залежить, ви ж капелюх з полями до кросівок не надінете
Можна і це вдало зміксувати, якщо є хист.
Миловидна леді• 09 октября 2023
Ответ дляПушка заряджена
Клас, майстриня. Я на другому курсі інституту, 94 рік, купила норкову шапку за курку, гуску і бутильок меду, що батьки дали мені на харчування, а мені ж хотілося бути модною. І я пришила всередині до підкладки резинку типу як з трусів, щоб одягати на волосся, бо у нас збивали шапки з голови. Дівчата з общаги сміялися, і казали на мою шапку каструля, бо зовні нагадувала .
Сестра!)))В 93,тільки я до хвостика її прикручувала,цю гумку,і таки смикнув з мене хлопець її...Так і бігла, по інерції,голова вниз,а він тягнув)))Потім як улов побачив,то відпустив)Шапка разом з дівчиною,то не кожному треба))).
Малявка ще та• 09 октября 2023
Ответ дляЛеди Г
Ну, взагалі так, з кросівками це я психонула)
месяцкие• 09 октября 2023
Шапки різні ношу, про паспорт поржала, в 45 вже треба якийсь особливий дрес-код?
Наприклад моі, улюблену кашемірову загубила(
Ще є дута біла вушанка з резервду дуже зручна і тепла), але мабуть це вже щось моветон ви вважаєте)
Рубаю олівлє• 09 октября 2023
Ответ дляПушка заряджена
В мене був такий - фіолетовий 🤣
Пушка заряджена• 09 октября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
В мене був такий - фіолетовий 🤣
І в сестри фіолетовий був.
Рубаю олівлє• 09 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
А я була в класі 5, коли мені мама підігнала норкову ’кастрюлю’. Як же я мріяла, щоб хоч хтось її вкрав, але не судилося. Доводилось носити її в кульку, поки батьки не бачили.
Пригощаю кашею• 09 октября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Я тоже не особо. Но гайморит только и ждет момента.
У меня гайморит с детства хронический гайморит. Но от отсутствия шапки я не болею..
Перша скрипка• 10 октября 2023
Шапки бини, еще есть меховая шляпка, ее одеваю только на фотосессии, а то уши мерзнут, а на каждый день есть бини тонкая с шерсти мериноса, есть толстая шерстяная в 2 нитки. Но у меня спорт стиль.