Віддам двох кошенят (різної статі), вік - 1 міс, 1 тиждень.
м. Львів.
Ответ дляВсіх підсаджую
Ооочень милые, но еще маленькие, чтоб от мамы отрывать
Так искать то нужно уже. А я подержу возле кошки пока не станут полностью самостоятельно есть. Они сейчас частично едят.
Морская свинка• 09 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну я своего взяла в возрасте 2 месяца, сейчас котЭ больше 6 кг )
Кидстаффовна• 09 октября 2023
Ответ дляNefertitti
І стерилізуйте кицьку
Ответ дляКидстаффовна
І стерилізуйте кицьку
Тема не про кицьку.
Кидстаффовна• 09 октября 2023
Ответ дляNefertitti
Тема не про кицьку.
Тема про котенят. Якщо не розберуть, вас це не зупинить плодити беззазисних тварин далі.
Ответ дляКидстаффовна
У вас щось сталося? Я не просила поради, щодо кішки.
из желе я• 09 октября 2023
Для чого ви їх плодите? Невже так важко стерилізувати свою кішку один раз в житті?
Ответ дляиз желе я
Люди добрі, ви знущаєтеся чи що?
Що робити зі своєю кішкою я здатна вирішити.
Я вперше віддаю кошенят.
Тому будь- ласка, давайте спілкуватися по темі. А саме, про кошенят. Гарного вечора
Я вперше віддаю кошенят.
маринабаранова• 09 октября 2023
Даже добре- що шукаєте кошенятам добрі руки.
Але кішку треба стерілізувати- і не буде таких проблем.
Санта Барбара• 09 октября 2023
Ответ дляиз желе я
А ви не подумали, що можливо це дворова кицька привела кошенят, а автор їх пристраює?
из желе я• 09 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ні, це не дворова
Блондинка в Законе• 09 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
В автора вже була тема. Там вона писала, що ветеринар порадив дати кішці народити, лише потім можна буде стерилізувати. Сподіваюсь, що один раз.
Зубачистка• 09 октября 2023
Ответ автора в предыдущей теме ’Дякую за пораду, проте, кішечці варто один раз народити перед стерилізацією, тоді вона проживе довше (порада нам від ветеринара). От ми і прислухалися.’ Трындец, еще спецом ее и на случку отправила
Трахтибидох• 09 октября 2023
Ответ дляNefertitti
Люди добрі, ви знущаєтеся чи що?
Я вперше віддаю кошенят.
Ну об´єктивно, то за чорними не дуже милими кошенятам черга не стоятиме
Ответ дляЗубачистка
Йопнутий ветеринар, а також ті хто слухають його поради, а потім дітей по людям пристроюють, виявляючи свою агресію до навколишніх
Счастье_же_вот_оно• 09 октября 2023
да....автор сочувствую, ну и люди у нас....
котята очень симпатичные, есть любители именно черненьких - думаю пристроите, на олх еще разместите обьяву.
Добродійка• 09 октября 2023
Котята симпатичные. Найдите в своем городе группы и площадки с объявлениями, где животных бесплатно отдают. Сделайте хорошие фото, опишите характер каждого котенка. Заберут быстро.
Добродійка• 09 октября 2023
Ответ дляOlegg-V
Пока тут агрессия не от автора, если вы не заметили. И куча ненужных советов, которые просил человек.
из желе я• 09 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Люди у нас? Серйозно? Отако плодять для здоров´я ж не лише котів, а і собак. А потім викидають не прилаштованих, бо не всіх розбирають. А через півроку з двох викинутих родиться 20 нових,які ходять сворами по містах і нападають на ваших дітей. А ви потім кричите : травіть нужнаааа, стрілять нужнааааа, нідалжно бить біздомних на уліцах. А плодить значить он можна. Ачьотакова
Блондинка в Законе• 09 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ладно, виростуть хороші. У мене дві чорні киці, красуні.
Подвійна веселка• 09 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Люди тут нормальные. Без мозгов те, кто плодят никому не нужных животных.
Пы.сы. Котята, конечно, не виноваты. Пусть им повезет.
Ответ дляOlegg-V
Подвійна веселка• 09 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Плюс. Респект.
Подвійна веселка• 09 октября 2023
Ответ дляДобродійка
На тех площадках котят как грязи. Вы многих пристроили?
Мабуть краще я закрию тему. Поки мене ще вбивцею не зробили
.
Висновки зроблені.
Трахтибидох• 09 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Беріть ще. Бо, як бачите, бажаючих не густо
Добродійка• 09 октября 2023
Ответ дляNefertitti
Не обращайте внимания. Это группа зоошизы подтянулась. Они в каждой теме о животных в оппозиции к автору, который или раздает, или ищет питомник с породистыми животными, или еще че не так, по ИХ мнению, хочет сделать. )))