Треба ось так• 09 октября 2023

Куда положить евро?

Добрый вечер. Такая ситуация, есть 10 тыс евро, которые нужно будет через месяц перевести в гривны и заплатить остаток кредита за квартиру. Я в это время буду за границей, поэтому деньги хочу положить на карту моно. Обменять на гривны и положить на карту, или какой ещё вариант?
Червона рута• 09 октября 2023
Як ви їх за кордоном переведете на моно в такій кількості?

english book• 09 октября 2023
Навіщо конвертувати зараз, якщо курс може змінитися. Хай лежать у Евро на валютні картці. Потім конвертуєте і заплатите.
Помеха справа• 09 октября 2023
Я бы не спешил
И в укр банках могут возникнуть вопросы, откуда деньги, финмон звереет, ото попадос будет если заморозят хоть даже и ненадолго
english book• 09 октября 2023
Хоча якщо ви думаєте, що Евро впаде...
P. S. Чому не бажаєте зразу розрахуватися?Не чекаючи місяць.
автор Треба ось так • 09 октября 2023
Я приехала в Украину на неделю. Деньги наличкой у меня. Сейчас оплатить нельзя, свои нюансы есть.
автор Треба ось так • 09 октября 2023
То есть открыть валютную карту моно и положить деньги на нее?
english book• 09 октября 2023
Ответ дляТреба ось так
Зрозуміло.
Я не знаю як там у вас все відбувається.
Колись в подібному випадку я відкривала поточний рахунок в банку, через який відбувалася оплата. І потім з власного кабінету переводила певні суми на потрібний рахунок.

english book• 09 октября 2023
Ответ дляТреба ось так
Краще відкривати в тому банку, через який ви сплачуйте. Щоб не потрапляти на комісію.І мабуть краще поточний рахунок.
Вибачте, я не знаю всіх нюансів у вас. Це краще з менеджерами вирішити. Як з мінімальними проблемами і без комісії це провернути.
Бо варіанти різні
Зберігати в євро, потім конвертувати
Зберігати в гривні, і просто сплатити через місяць.
Де відкривати рахунок, щоб не потрапити на комісію при перерахуванні.
Электричка• 09 октября 2023
везите евро, я вам гривны вы мне евро налом