Удачная• Изменено 10 октября 2023
Як допомогти собі самій, якщо депресія?
Симптоми:
немає апетиту,
постійно хочу спати,
постійно пригнічений настрій,
не вистачає сил на справи,
не вистачає мотивації,
не вистачає сил піклуватись про себе та оселю,
іноді плачу,
мерзну постійно, простужуюсь,
нема впевненості в майбутньому.
Є в когось подібне, як допомогаєте собі?
немає апетиту,
постійно хочу спати,
постійно пригнічений настрій,
не вистачає сил на справи,
не вистачає мотивації,
іноді плачу,
мерзну постійно, простужуюсь,
нема впевненості в майбутньому.
Все буде• 10 октября 2023
Книжки Анастасії Нових, Сенсеї + Аллатра, все безкоштовно можна завантажити, там купа інфи і практик, як можна самій собі допомогти
Домашня Зюзя• 10 октября 2023
Ответ дляУдачная
Чому? Я адекватно себе веду.
Господи, в кожній другій темі пояснюю. Тільки з другої прийшла. Психіатр лікує не тільки шизофренію, але і різні різновиди депресивних станів. У вас можливо так і є. І просто психолог дійсно може не допоможе. Шукайте онлайн, вірно вам кажуть
Домашня Зюзя• 10 октября 2023
Ответ дляУдачная
З антидепресантами я не стану ’сонною мухою’? Як буду працювати?
Страхів, тревог, ПА в мене нема зовсім. Майже не звернула увагу, коли вибухова хвиля поряд вибила вікно. Якась апатія до всього.
Не станете. Все буде добре. Я з ними до життя колись повернулась нормального. І навпаки з ними класний настрій і енергія
Ангел-предохранитель• 10 октября 2023
Ответ дляВсе буде
Аллатра їй не підійде, вона важко читається. Аллатра це проект фсб
Все буде• 10 октября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Сенсеї легко і там купа практик
Аллатра залежить від стану того, хто читає, але там детально принцип роботи нашого організму, а працює він у нас у всіх за одним і тим же принципом, навіть, у фсбешників
За фсб - так можуть казати тільки ті, хто живе чужим розумом, самостійно нічого не вивчав по цій темі, бо ніфіга там не має від фсб
В інеті чорного піару перечитали?
я в цій темі пасивно 11 років, ніде не бачила там ніякої агітації і т.д. за кацапію взагалі
В інеті чорного піару перечитали?
Цирк на дроті• 10 октября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Главный психиатр на советчице,всем антидепрессанты приписал
Ваші конкретні поради людині з депресією?
Окрім,вашого яду,звісно
Якщо яду не випустила зранку-день марно пройшов?
Окрім,вашого яду,звісно
Ответ дляУдачная
Я бачила, як вони діють. Гідазепам дуже знижує активність, якої і так не вистачає. Я зовсім не зможу нічого робити(
А я хочу стати енергійною. Пірацетам п´ю, але не дуже допомогає.
Гідезепам - це транквілізатор, у вас швидше за все депресія, АД допоможуть ( якщо випише лікар) + робота з психологом
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Автор, ваші симптоми - не обовʼязково про депресію. Направду більше схоже на проблему з імунітетом або ендокринне порушення. Для початку зверніться до сімейного лікаря, нехай направить на аналіз на гормони для початку. Також підтримайте організм вітамінами групи В та магнієм, ще омега-3, вітамін С і D.
Обмежте вживання кави, більше зелені та овочів в раціон.
Ще я особисто періодично вживаю біфрен, коли прямо накриває, але я не можу його радити, тк це має призначати лікар.
Я тоже пью его. И его рекомендуют в любой аптеке
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 октября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
автор,у меня тоже есть Реальные проблемы со здоровьем т.к.и у детей,работала много,чтоб все оплачивать До войны.
после просто это бы все не вытянула финансово+мама 77 лет,за год 3 операции.
Что помогало мне,когда я была дома.
1.Витамины с ноября по март
2.АД,легкие,без рецепта сноября по март.
3.Балуйте себя,пару конфет,капучино,вино,иногда бокал или что вы любите.Книжка.Кино.Шмотка хоть с секонда,мне секонды помогали развеяться.По инету подругу или мужчину,Хоть для общения найдите.
Удачи!
Не вешайте нос!
Что помогало мне,когда я была дома.
1.Витамины с ноября по март
Удачи!
Не вешайте нос!
Какие легкие Ад? Хоть название, чтобы почитать поо них