Пушап Мі мі• 11 октября 2023
Зтерла шкіру на пальцях від антижирового засобу. Чим спасатись?
Звичайні креми не допомагають
Найщасливіша• 11 октября 2023
Вы не стерли. Средства типа ’антижир’ - это щелочь. Вы частично растворили по сути кожу, химическое повреждение. Без перчаток больше не пользуйтесь.
Пантенол - хороший вариант на сейчас.
Потішаюся• 11 октября 2023
Співчуваю. Доведеться чекати поки заживе. Пантестин мені при опіках у лікарні виписували. Коштує не дорого.