Сама вумна тутички• 11 октября 2023

Скільки часу їде замовлення з польського Mango?

Хочу пальто замовити, в Польщі дешевше на третину, ніж у нас. Але хочу швидко. Нова пошта пише, що до 5 днів, але там дорогувато. А скільки у посередників?
Кидстаффовна• 11 октября 2023
21 робочий день

Міряно-переміряно• 11 октября 2023
З Польщі зараз їде в середньому тиждень, але багато ще залежить коли магазин відгрузить товар. H&M до прикладу осаннє замовлення тиждень доставляли на склад в Польщі, хоча зазвичай 2-3 дні.
автор Сама вумна тутички • 11 октября 2023
Ответ дляКидстаффовна
21 робочий день
Дякую
Ответ дляМіряно-переміряно
Дякую за інформацію
Кидстаффовна• 11 октября 2023
Нова Пошта нормальна компанія. Але працювати з закордоном - наразі - як перекупи....- немає робочої бази, поширеної(
Слобожаночка• 11 октября 2023
Залежно, в якого посередника.
В мене 7-14 днів доставка в Україну, залежно, як манго відшипить .
Якщо пальто є в магазині, то швидше.
naxodki_youtube• 11 октября 2023
Там только на склад форвардера до 10 дней минимум товар идет (именно с Манго)