Редисочка• 11 октября 2023
прийшла дивна посилка, допоможіть визначити звідки? фото
Прийшла міжнародна посилка на Укр пошту, я нічого не замовляла... віддали за номером телефону, посилка в пакеті, як звичайно приходить з аліекспрес.. В пакеті була зім´ята коробка від мишки комп´ютерної, а в коробці шматок металу... Що це може бути?)) Як відслідкувати ?
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Нащо ви забирали?
Бо там мав бути скарб) а не оце все))
когдадеЦкие• 11 октября 2023
мда, автор. а якшо отой шматок металу взірветься у вас в руках? на холєру вобщє чуже брати?
Мюллерная• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Бо там мав бути скарб) а не оце все))
Кило героина, например...
Мрію про космос• 11 октября 2023
Теперь вас найдет ’хозяин’ мышки, и будете доказывать, что ее там не было.
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляЗабула що?
зачем забирали если не ваше? Алик ошибся, а что за слиток хз)
тому що мій номер телефону і моя адреса
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляЗабула що?
может металл сплав какой-то для ювелиров или радиоэлектронщиков
дуже схоже
Щебетушка• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
тому що мій номер телефону і моя адреса
І що, як нічого не замовляли, для чого забирати
когдадеЦкие• 11 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
мені здається шо там до автора хтось шось спиз....ив з коробки і поклав шматок металу, шоб вага відповідала. і не факт шо там була мишка, бо нема смислу таке гівно з Китаю замовляти. там було шось інше, але ми цього не узнаєм)))
Забула що?• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
дуже схоже
олово вроде для пайки используют, он не жесткий
Marie-Antoinette2• 11 октября 2023
Ви бачите що посилка не на ваше імʼя, ви нічого не замовляли, нащо ви її отримали ще і додому понесли розпаковувати? Чи ви забули як вас звати коли посилку отримували?
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
я от теж думаю, можливо повинна бути мишка, але я її не замовляла..
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
на моє ім´я, моя адреса, мій номер телефону!! Чим Ви читаєте??
когдадеЦкие• 11 октября 2023
Ответ дляЗабула що?
6 см олова з Китаю замовляти? це шось з області фантастики
Забула що?• 11 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
ну я тоже так думаю, но мало ли) Может там выгоднее. А красть и ложить кусок металла тоже как-то не резон.
Marie-Antoinette2• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
Номер телефону могли помилитись, ви вже забрехались, перечитайте пост пишете що тільки по номеру телефону віддали
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
там на пакеті мій номер і ПІБ, і смс приходило на мій номер телефону.
Дверной_Проем• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
тому що мій номер телефону і моя адреса
І? А якщо б вам скорпіона прислали чи героїн.
Дикі люди
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Дикі люди
скорпіона? )) і це я дика??))
Дверной_Проем• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
скорпіона? )) і це я дика??))
Да, дика. Людина цивілізована не забирає якщо не замовляла.
когдадеЦкие• 11 октября 2023
нє ну можна помилитися номером. але ж і адреса, і ПІБ співпало. як таке могло бути? чи на Аліку по номеру підтягується все автоматично?
Варена цибуля• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
Вы оплатили посылку?