Помеха справа• 11 октября 2023
Дівчата, хто бігає в холодну пороку року, порадьте фірму одягу
Вирішила почати бігати і восени( можливо й взимку). Хочу купити фліску і якісь штани для цього. Порадьте, в що ви одягнені і які фірми краще подивитись. Сьогодні бігала в звичайному одязі(під них бавовняна футболка, зверху худі з «начосом»-спина мокра, потім вітер. Коротше, не ок.
Меня не звали• 11 октября 2023
Тю, я до мінус 2 у звичайному легінсах і лонгсліві бігаю.
Який фліс, ви що???
Вчора годину бігала, в нас +4 було. Мокрезна уся. Зараз фото знайду, десь колись фоткалась
Який фліс, ви що???
Меня не звали• 11 октября 2023
А нижче мінус 2 одягаю гольф меріносовий, щоб шию закривав і попу трохи. І на вуха кашемірову пов´язку. Також мокрезна прибігаю.
Помеха справа
• 11 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Дякую. Я ніколи в холодну пору не бігала і не можу оцінити. Ще після бігу вправи роблю, може тому підмерзаю.
Меня не звали• 11 октября 2023
Таке щось, не хочу тут ціле фото викладати, бо купа придурошних тут сидить.
Ну звичайнісінька спортивна така тканина. Це в мене фірми gap.
Я вже вправи потім вдома роблю. Бо я сильно потію коли бігаю.
Меня не звали• 11 октября 2023
Ответ дляПомеха справа
Ой, я обожнюю саме в холодну пору бігати.
Літом ніколи більше 30 хвилин не бігаю. А зимою годинку і більше в кайф.
Меня не звали• 11 октября 2023
Ще у gap є зимовий варіант, купила його собі, але якась посадка мені незручна. Там легенький начіс. Не знаю, мені меріноса светра краще одягти. Попу і шию прикрити.
Помеха справа
• 11 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Дуже дякую. Подивлюсь.кольори у вас оптимістичні)
Меня не звали• 11 октября 2023
Ответ дляПомеха справа
Ще такий фуксія є.
Ну і oldnavy усіх кольорів. Але gap якось комфортніше сидить.
Я трохи ненормальна на спортивному прикиді. Мені треба усього і побільше.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 октября 2023
Бавовняна футболка не підходить - вона всотує вологу і липне до тіла. Під низ потрібно термо- або спортивну футболку з синтетичного матеріалу, який відводить вологу
Помеха справа
• 12 октября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую!