Нікіта Добринін
Сподіваюся, ви хоч знаєте, хто це.
Ну, я колись давно щось таке чула.
Ну як же тупо всі ці нікіти в українському.
Гірше тільки дар´я ))
Не ображаєтесь, моє ім´я мені теж не подобається ;)
Пропоную вам оцінити його зовнішність. Не найстрашніший з реальних українських чоловіків.
Чи, може, то фотошоп...
Сподіваюся, ви хоч знаєте, хто це.
Ну, я колись давно щось таке чула.
Гірше тільки дар´я ))
Чи, може, то фотошоп...
Результат:
вже голосів:
22 (37.93%)
Фе
19 (32.76%)
Норм
12 (20.69%)
Гарний
5 (8.62%)
Свій варіант
margaritavoronina1• 11 октября 2023
Хто з них Нікіта?
Аааа,все,побачила. Тей що на хача схожий? Не знаю хто він
Tatianyshka• 11 октября 2023
Ответ дляМариш_ка
кіріли
Не зрозуміла, з приводу написання імені?
В мене подружка Єлена в паспорті, а не Олена, вона довго і муторно сварилась в паспортному столі (коли отримувала перший паспорт) і скарги писала, але досягла свого.
Ответ дляYamarisha
Я в курсі, а от батьки Кірілів ні)) Даніїл взагалі-то Данило, а Крістіна - Христина.
А вот и нет, как раз Кристина и Христина это разное, как Анна и Ганна, а с мужскими вы правы. У меня малой Кирилл или Кирило, в зависимости от языка, не вижу ужаса ни в каком проявлении 🤷
Ответ дляkpss2017
Який Кірілл, Кірілли на москляндію нехай шурують, а в Україні - Кирили живуть.
Ответ дляkpss2017
Поцікавтеся українською фонетикою, зокрема, що таке протеза, а потім будете нєкати.
Ответ дляkpss2017
Слушайте, давайте без этого? Киев был и будет ещё много лет русскоязычный, ничего против украинского языка никто не имеет. Дальше начинается дурка из телемарафона....
Київ і 40-50 років в інтелігентному оточенні був україномовним, а понаїхавші - москалями.
Ответ дляYamarisha
Боже яку позицію, про те що зараз дитину хоч пеньком можна назвати, так і запишуть. До речі, може посилання дасте на позицію, цікаво почитати))
В ЗАГСе есть информация, можете ознакомиться. И да, моя бабушка именно Христина и так же я думала дочь назвать, но родился сын.