40ка• 11 октября 2023

Українська діскатека продовжується

Нікіта Добринін
Сподіваюся, ви хоч знаєте, хто це.
Ну, я колись давно щось таке чула.
Ну як же тупо всі ці нікіти в українському.
Гірше тільки дар´я ))
Не ображаєтесь, моє ім´я мені теж не подобається ;)
Пропоную вам оцінити його зовнішність. Не найстрашніший з реальних українських чоловіків.
Чи, може, то фотошоп...
Результат:
вже голосів: 58
22 (37.93%) Фе
19 (32.76%) Норм
12 (20.69%) Гарний
5 (8.62%) Свій варіант
Yamarisha• 11 октября 2023
А Кіріл, Данііл, Крістіна і тд, жесть))
MandarinaS• 11 октября 2023
Хто це?
чир• 11 октября 2023
Ответ дляMandarinaS
Хто це?
многодетные инвалиды, раз по дискотекам ходят.
margaritavoronina1• 11 октября 2023
Хто з них Нікіта?
Аааа,все,побачила. Тей що на хача схожий? Не знаю хто він
Daria0000• 11 октября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Хто з них Нікіта?
З довгим волоссям ))
фафелька• 11 октября 2023
А таки хто то? Хоч просвітіть, щоб я недаремно в тему заходила.
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляYamarisha
А Кіріл, Данііл, Крістіна і тд, жесть))
Не Кіріл, а Кирило 🤪
kpss2017• 11 октября 2023
Это сын которого ’Не сыпь мне соль на рану’?
Tatianyshka• 11 октября 2023
Хто ці люди?
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляTatianyshka
Хто ці люди?
кіріли
Yamarisha• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Не Кіріл, а Кирило 🤪
Я в курсі, а от батьки Кірілів ні)) Даніїл взагалі-то Данило, а Крістіна - Христина.
Tatianyshka• 11 октября 2023
Ответ дляМариш_ка
кіріли
Не зрозуміла, з приводу написання імені?
В мене подружка Єлена в паспорті, а не Олена, вона довго і муторно сварилась в паспортному столі (коли отримувала перший паспорт) і скарги писала, але досягла свого.
Юния13• 11 октября 2023
а кого оцінюємо?той що справа чи посередині
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляYamarisha
А вот и нет, как раз Кристина и Христина это разное, как Анна и Ганна, а с мужскими вы правы. У меня малой Кирилл или Кирило, в зависимости от языка, не вижу ужаса ни в каком проявлении 🤷
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Який Кірілл, Кірілли на москляндію нехай шурують, а в Україні - Кирили живуть.
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Мы русскоязычные и на русском Кирилл, на украинском Кирило
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Аааа, ви - ’какая разніца’, а вивчити не можете, не дається?
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Я адекват) что выучить мне не даётся по вашему мнению?
Yamarisha• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Поцікавтеся українською фонетикою, зокрема, що таке протеза, а потім будете нєкати.
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляYamarisha
Я озвучила официальную позицию государства, не более.
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Мову звісно ж, є бажання на мові дикунів спілкуватися після всього?
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Слушайте, давайте без этого? Киев был и будет ещё много лет русскоязычный, ничего против украинского языка никто не имеет. Дальше начинается дурка из телемарафона....
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
И да, я украинский отлично знаю, просто вне работы общаюсь на русском
Yamarisha• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Боже яку позицію, про те що зараз дитину хоч пеньком можна назвати, так і запишуть. До речі, може посилання дасте на позицію, цікаво почитати))
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Київ і 40-50 років в інтелігентному оточенні був україномовним, а понаїхавші - москалями.
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляYamarisha
В ЗАГСе есть информация, можете ознакомиться. И да, моя бабушка именно Христина и так же я думала дочь назвать, но родился сын.
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Що заважає, не гидко?
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Що заважає, не гидко?
Нет, нормально. Ничего не мешает говорить на украинском, просто привыкла на русском, нам так удобнее 🤷
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Не правда, я коренная киевлянка и как раз из интеллигенции)
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Не з тієї, тільки інтелігенції, а з москальської. Якою Київ заселяли, а справжню українську в таборах згноїли.