40ка• 11 октября 2023

Українська діскатека продовжується

Нікіта Добринін
Сподіваюся, ви хоч знаєте, хто це.
Ну, я колись давно щось таке чула.
Ну як же тупо всі ці нікіти в українському.
Гірше тільки дар´я ))
Не ображаєтесь, моє ім´я мені теж не подобається ;)
Пропоную вам оцінити його зовнішність. Не найстрашніший з реальних українських чоловіків.
Чи, може, то фотошоп...
Результат:
вже голосів: 58
22 (37.93%) Фе
19 (32.76%) Норм
12 (20.69%) Гарний
5 (8.62%) Свій варіант
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Нет, нормально. Ничего не мешает говорить на украинском, просто привыкла на русском, нам так удобнее 🤷
Не соромно за кордоном цією мовою спілкуватися?
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Не з тієї, тільки інтелігенції, а з москальської. Якою Київ заселяли, а справжню українську в таборах згноїли.
Поинтересуйтесь определением ’коренной житель’)
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Хз, как выеду расскажу, пока я дома
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Ото ж бо й воно, поцікавтеся і цим визначенням і історією нашої країни. Щось погано ви вчилися в інтелігнтній сім´ї.
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Хз, как выеду расскажу, пока я дома
Краще не пробуйте там кацапскай навіть між собою спілкуватися, бо наслідки будуть непередбачувані.
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Я то в курсе, потому и написала, что я коренная киевлянка. С историей у меня все хорошо, потому и дуркой не страдаю ...
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Ну да, меня смогут понять окружающие, это будет очень непредсказуемо)
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Якби у вас все було добре - ви б не говорили мовою нелюдів. Карєннная кієвлянка 🤣, коріння ще від Кия, сподіваюся, бо інше - це не карєнная.
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
І з логікою біда. Багато зрозуміють, українці зараз скрізь, будуть тикать пальцями, шарахатися, як від корости, іноземці не зрозуміють про що, але зрозуміють якою, приймуть за москалів.
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Ну я в 7-8 поколении, точнее нет возможности узнать. Это наша родной язык, как и моих детей. На вот эту всю чухню я не ведусь, привыкла жить своим умом)
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Хорошая попытка, но нет) попробуйте выехать и сильно удивитесь, что отношение к украинцам и понимание нашего языка очень отличается от того, что вам вещают в телемарафоне)
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Тоді гнати всіх таких треба, з усім виводком з нашої землі, нехай своїм родним язиком десь в москляндії чухню різну мелють
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017
На відміну від карєнної інтілігєнтки жодного разу не дивилася телемарафон, за час повномаштабного вторгнення побувала в 6 країнах, і бачила відношення як до українців, так і до москалів.
Тому поїдьте поекспериментуйте 😆
lisulya• 11 октября 2023
Автор, а Ви в курсі, що він не Нікіта, а Владислав чи шось таке?
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Правильно, давайте выгоним местных и зелени кем попало 🤦
kpss2017• 11 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Тому поїдьте поекспериментуйте 😆
Ну я то ездила недавно, по работе, а вот что вы делали в 6 странах, раз такая патриотка-то таки вопрос)

Не смотрю я телемарафон, через месяц психонула и продала телевизор)
Zvezdochkina• 11 октября 2023
Мой Mykyta подписывает работы Nikita чем вводит всех учителей в ступор :)
Mykhailo с Misha полегче объяснить :)) (я говорю это Майкл по украински)
И Семен говорю что это Саймон. И тогда людям более понятно становится :))

И это я еще про отчество учителям не рассказывала :))
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017

Навіщо так радикально, для Нетфлікса можна залишити.
ОленаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляkpss2017

Ви що на ходу придумуєте, то не бували, то єзділа.
kpss2017• 12 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Не бывала как беженец, а по работе я давно ездить начала, ещё задолго до войны.
kpss2017• 12 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Для этого у меня есть ноут и комп, но вообще да, просто психонула)
ОленаЯ• 12 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Я теж не бувала як біженець, а як турист, їздила розвіяти дітей, на море їздили. А почала я їздити дуууже давго. Але ж причина візиту не заважає побачити ситуацію, ставлення до українців і ставлення до москалів. Дуже помітно було.
ОленаЯ• 12 октября 2023
Ответ дляkpss2017
Точно що психонули, набагато приємніше дивитися фільми на великому екрані.
kpss2017• 12 октября 2023
Ответ дляОленаЯ
Так у меня монитор 32, мне норм)