Ms. Похвала• 11 октября 2023
Вчора купила пальто в дефакто
Купила вчора пальто, приїхала додому а на поясі залишився магніт. Їхати назад далеко та не зручно.
Сьогодні ходила в магазини поруч, нігде не хочуть знімати, хоча і чек показувала
Прийдеться таки їхати, але так хочеться наказати якось той магазин, але як?
Хата на мати• 11 октября 2023
Если не с краской чип, то я снимала дома. Покрутить конечно пришлось :(
40каградусная• 11 октября 2023
Ответ дляLike-995b
У меня не пищало, кассир сложила в пакет и я только дома заметила
Не пищало, т.к. размагнитила скорее, а потом он начнёт опять срабатывать(
Почитайте в интернете как снять магнит, есть способы
ОноВамнадо• 11 октября 2023
Я так полотенце купила, вдома побачила кліпсу, в магазині сусідньому не зняли бо просто не вийшло, чоловік пилкою обережно розпилив вдома
Марфа Українівна• 11 октября 2023
Что значить ’наказать’? Вас наказывают за любой косяк по невнимательности и вы решили отыграться? ))) никак не накажите, можете грозно ножками потопать
40каградусная• 11 октября 2023
Ответ дляNight1990
Но кассир должна была снять магнит
Понимаю, бывает забывают(Я дома сама сняла с вещи, получилось, его можно сломать
75В• 11 октября 2023
Можливо просто не змогли зняти і вирішили «най буде». Я так в одному бутіку купила рубашку, і мені довго її «пакували». Коли я виходила з магазину то рамка запікала, але продавчині махнули рукою - все Ок, проходьте. А дома вже побачила магніт. Я ходила в 5 магазинів, і ніхто не зміг його зняти. Пощастило що один хлопець сказав що він його «на характер» зіб‘є і довбався з ним півгодини поки не зняв
Марфа Українівна• 11 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
)) у меня было прикольнее, в кошельке был вшит небольшой магнит, покупала онлайн, пошла шопится в тц и началась веселуха, а шо вас там в сумочке, хорошо что третий магазин был Брокар и опытный охранник сказал кошелёк или одежда новая есть, потом ещё пару раз приколы с одеждой были, но уже опыт был.
Я погнала• 11 октября 2023
Ответ дляNight1990
Но кассир должна была снять магнит
случайно не сняла, бывает
Цукрові вишні• 11 октября 2023
Згадала, в мене була коляска - прогулка Зіппо наче, двох дітей відкатала
Але вона волала в кожному магазині, я її за ті роки і прала і вивчила всі шви, су.а так і не зрозуміла, чому вона завжди пищала
Біток чи ефір?• 11 октября 2023
Мне так высылали 2 раза товары с мд фешн и с интертопа. Так бесит.
Снимала у них же в магазинах
Печенюшка• 11 октября 2023
Ответ дляВбигудях
А я зашла на пальто посмотреть
Автор, показывайте пальто!
и я ожидала увидеть фото)
Леди Г• 11 октября 2023
В мене гірше колись було.
Купила у Вроцлаві рюкзак бюджетний в Корфурі.
Десь за пару тижнів приходжу з ним, зробила закупи, виходити - пищу. Мені кажуть - то ваш рюкзак? Де купували?
Почали оглядати, а на ньому отой магніт.
- Покажіть чек! Ну блін, який чек через стільки часу, я навіть не знала тоді що можна подивитися в касі, ніхто мені таке не пропонував.
Так і пішла звідти з відчуттям що мало того що я вкрала рюкзак, та й ще й вистачило дурості припертися з незнятим магнітом в той самий магазин, де буцімто вкрала.
Не кую, не мелю• 11 октября 2023
Автор, ударьте магнитом о стену бетонную,например, и он расколется