Пампушечка• 12 октября 2023
Яка психологічна література Вам допомогла?
Ворожу на каві• 12 октября 2023
Маслоу, Фромм, Бек, Д.Бернс, Франкл
Сейчас вот читаю Келли Макгонигал Сила воли
Невгамовна шахиня• 12 октября 2023
Еріх Фромм ’Мистецтво любити’ - дала уявлення про любов і змогла знайти нормального чоловіка.
’Резерви людської психіки’ автора не пам´ятаю дала уявлення про роботу нашої психіки.
’Токсичні батьки’ автора не пам´ятаю допомогла подивитися на родинні зв´язки зі сторони.
’Ігри, в які грають люди’ та ’Люди, які грають в ігри’ Берна - читається як казочка, для загального розвитку
Фрейд ’Тлумачення сновидінь’ та ін. - дала уявлення про захисні механізми психіки, як ми самі себе обманюємо