Кусман Сиру• 11 октября 2023

Як подолати страх водіння та інші невпевненості в собі

Не можу заставити себе сісти за руль(((
Сідаю- їду-все ок.але!нема куди їздити,знайду купу причин не їхати...

Дуже складно вибрати щось.....дуже ((звичайне..від одягу до домашнього побуту
Like-995b• 11 октября 2023
Боитесь ошибок?

Ангел-предохранитель• 11 октября 2023
Ездить одной рано утром по пустым маршрутам
Б´ю байдики• 11 октября 2023
Хз. Уже 15 лет боюсь. По Польше ездила, но там движение другое.
Вся в кредитах• 11 октября 2023
У Вас хос немає куди, а в мене є
І кожен раз коли доїзжаю з точки а до точки Б, руки притруханює від напруги. 1.5 міс за кермом, впевненості немає. Особливо якщо хтось підрізає то все, тремор
Леска• 11 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
У Вас хос немає куди, а в мене є
Тю. Це нормально для 1.5 міс.
Дон Пэдро• 11 октября 2023
Понимаю вас.
Мне 45, и сама только недавно пошла на вождение. Хотя права уже с 2006 года. Тоже всего боюсь, боюсь не увидеть, на заметить, не сориентироваться. Но нашла доя себя своеобразную мантру - иду на занятия и твержу ’мне - можно!’ И еду.
Вчера съездила в аптеку, да, это недалеко, но впервые сама за рулём была, а конкретно за рулём этой машины третий раз. (Проезжала пару раз по пару км)
Леска• 11 октября 2023
Авторе, пам´ятаєте мультик був новорічний про дитячі страхи, так от там поборов хлопчик страх лише тоді коли зустрівся з ним віч на віч.
Так от лише практика, очі бояться а руки роблять.
автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Боитесь ошибок?
Напевно.так
Like-995b• 11 октября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Напевно.так
И что будет , если выберете не то пальто? )

автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Не хочу не то)
Хочу взяти і ходити)
Like-995b• 11 октября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Не хочу не то)
Хочу взяти і ходити)
А в итоге сидите ни с чем от страха)
автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
У Вас хос немає куди, а в мене є
Дякую за підтримку...
Думала я одна така
автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляДон Пэдро
Понимаю вас.
Я знаю треба сісти і їхати...
Ну побібікали ,ну і фіг з ним ,поїхала далі..
автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляLike-995b
А в итоге сидите ни с чем от страха)
Так і є.саме в цьому і проблема...
personality• 11 октября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Дякую за підтримку...
Думала я одна така
Не дарма ж тимчасові права дають на два роки. Я перестала боятися десь через рік після отримання прав, більш менш спокійно їздити почала через 2 роки. Зараз вже правам 3 роки, їзжу спокійно, паркуюсь більш менш нормально але все одно бувають ситуації, що аж спина мокра стає. Але я їзжу у Львові, тут трафік кон-че-ний. Єдине я ніколи не користуюсь телефоном за кермом і не відволікаюсь ні на що.
Головне не кидайте.
Викупана• 11 октября 2023
Автор, ну вы прям меня описали. За руль сесть боюсь, хотя лет 8 назад посвоему родному городу просто гасала. С выбором всего остального также, а вдруг где-то найду лучше дешевле, качественней и тд
Миловидна леді• 11 октября 2023
Я сейчас дочку учу водить,12лет
Она с радостью ждёт следующей поездки,всё таки надо с детства начинать
Сама с 11 лет за рулём и помню свои страхи,но это пройдёт только с опытом
Ехайте по одному маршруту сначала,неуверены,включили аварийку, успокоились и поехали дальше
hrushyk• 11 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
У Вас хос немає куди, а в мене є
Півтора місяці це ні про що взагалі
Звичайно є страх
Я 9 місяців за кермом,їзда по місту майже щодня і то нема повної розслабленості
А зараз як подумаю,що треба буде вечорами в дощ їздити,це капець
Ненавиджу цього найбільше
hrushyk• 11 октября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Не хочу не то)
Хочу взяти і ходити)
Ну то так і до псіхушки недалеко
Людина має право на помилку

автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляВикупана
Давайте дружити))
автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Ну то так і до псіхушки недалеко
Людина має право на помилку
Можливо і потрібна професійна допомога...
автор Кусман Сиру • 11 октября 2023
Ответ дляpersonality
Головне не кидайте.
Я права отримала вагітною і два роки вони спокійнісінько пролежали))А потім поки в садок пішли...ну от і настав час))
personality• 12 октября 2023
Ответ дляКусман Сиру
А я права отримала і через пів року завагітніла 😂🤪
Протру пилюку• 12 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я сейчас дочку учу водить,12лет
Так вы преступница ? Нельзя ребенка за руль в 12