40ка• 12 октября 2023

Українська діскатєка триває

Якийсь хрєн с гори, якщо дивитеся український телевізор, то маєте знати.
Все, не буда вас травмувати гарними, молодими, доглянутими, в міру спортивними, зі стоматологічно правильною усмішкою.
А то щас знов почнеться зелений виноград про слішком слащавих.
Тому ось приклад українського чоловіка, поки молодого і тому поки що не те, щоб гарного, але биваєт і хуже.
Результат:
вже голосів: 31
19 (61.29%) Страшний
5 (16.13%) Гарний
5 (16.13%) З пивом
2 (6.45%) Свій варіант
КОШЪ• 12 октября 2023
А что с вами все таки?
jabubu• 12 октября 2023
Мы уже Лузана здесь обсуждаем? Ничего не понятно из вашего опуса, он вам нравится или нет?
Манюнайтед• 12 октября 2023
Грибы?
lus_so• 12 октября 2023
КГАМ. Я б за цей текст не платила. Пишіть вже російською, ну не вмієте ви в суржик.
КОШЪ• 12 октября 2023
Ответ дляlus_so
Поддерживает аккаунт (бездарно весьма). Это скорее всего будущая консерва, которая начнет писать заказные темы позже.
Olia-8c92• 12 октября 2023
Ти мене вже прикумарив своїм красуном з правильним прикусом. Ти краще скажи, ти чоловік чи жінка? Бо те що ти сатаніст(ка) ми вже знаємо.
Olia-8c92• 12 октября 2023
По темі, чоловік на фото в моєму вкусі. Симпатичний

Але погляд як у наркомана. Чи просто втомлений дуже.
sunholder• 12 октября 2023
напишете мені пару текстів про металочерепицю? бо у мене криза жанру
фафелька• 12 октября 2023
Ответ дляOlia-8c92
Сатаніст? Де?

Автор, ви хоч пояснюйте, хто це на фотографіях, бо динозаври, як я, не встигають гуглити.
Olia-8c92• 12 октября 2023
Ответ дляфафелька
Сатаніст? Де?

Були теми вже про автора. І сам автор створював тему про паплюження та критику православ´я а потім став викладати сатаністські картинки та закликати до вступу туди.
inneska-85• 12 октября 2023
автор, азиаты уже закончились?
фафелька• 12 октября 2023
Ответ дляOlia-8c92
А, то я все пропустила. Дякую, що пояснили)