Робот Вертер• 12 октября 2023
М‘ята. Як зараз краще зберегти?
Підріс другий урожай м’яти. Що з ним зробити? Холодно, щоб сушити… морозити ніде
Робот Вертер
• 12 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Я сейчас сушу в квартире. Не так быстро, как летом, но сохнет
А ви її миєте? І як сушите?
Карапулька• 12 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
А ви її миєте? І як сушите?
Мою, в сушке для зелени (центрифуга) высушиваю от воды, раскладываю на полотенце и время от времени переворачиваю.
Робот Вертер
• 12 октября 2023
Ответ дляРяженка
зрізали, в пучок зв´язали і повісили наприклад в кухні.
Не мити?
Ряженка• 12 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Не мити?
помить, як ви її потім будете сушену мить?
Помили, протряхла від води і вішайте сохнуть.
Я Вас не боюся• 12 октября 2023
сушу в квартирі, на холодильнику у величезному контейнері. там темно і чуть холодильник підігріває ;)