Розвідка Маші• Изменено сегодня в 18:25
Полякова права? Чи не права?
Всі соц. мережі мої гулять - вчора навіть Стерненко записав відео, яка вона небезпечна і не на часі і не права.
А от Сумська сказала - я з тобою.
Давайте проголосуємо - ви погоджуєтесь?
А от Сумська сказала - я з тобою.
Давайте проголосуємо - ви погоджуєтесь?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я з нею
Матрьошка розганяє зраду
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
’Ми говоримо при виїзд. Обмеження там, може, для пари десятків тисяч
Але не для практично всіх чоловіків, які не є воєнними і не мають бойового досвіду’
Ви мене першою нічого не питали
Першою спитала я
Ви мене першою нічого не питали
Першою спитала я
Вам тяжко дати відповідь? Значить, не віддасте і не пожертвуєте. Значить, і вимагати ефективності мобілізації не маєте права
Телячі ніжноСті• 2 часа назад
Ответ дляСизоока бестія
Для мене життя - найвища цінність. За жодну країну я не віддам своє життя. Ви своє пожертвуєте? Чи краще своєї дитини?
Життя не вартують майна, територій, яких-небудь там геополітичних амбіцій та іншої маячні.
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Та власне. От тільки ті, хто цього хочуть, не віддадуть ані себе, ані дітей своїх за це
Телячі ніжноСті• 2 часа назад
Ответ дляСизоока бестія
Звісно, тому що хочуть, щоб це хтось робив.
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ви воздуханите багато
Чи згодні ви на сірий паспорт через зникнення держави Україна?
Це у вас повітря виходить не з того місця. Якщо життя так складеться, що доведеться або боротися , або виїжджати у ніщо і з невідомим статусом-я зроблю останнє.
Тепер ваша черга відповісти
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ви ще нічого не робили а вже жертву з себе ламаєте
А ви що особисто зробили?
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляГуби до вух
ну так значит люди не хотят воевать, не?
а я не хочу працювати, хочу щоб мені гроші просто так давали)
Телячі ніжноСті• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
І не збираюся робити. Нафіг треба.
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Я не жалуюсь. Хоча би це. Для початку
Згадайте свої дописи про гарбузові латте
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Є різні етапи прийняття ситуації
Так ви готові за країну вмерти?
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
У мене прл. Вмерти для мене в принципі це не проблема бо я часто думаю про самогубство. Моя відповідь не має ваги
Яка різниця. Влк визнає вас здоровою, не переживайте
А я нівроку• 2 часа назад
Гадаю що в Полякової більше не може бути концертів в Україні. Бо якщо ’концтабір’, то які в концтаборі концерти?
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Людина не може відповісти на просте запитання - так чи ні, ви думаєте, до вас будуть адекватні питання?😁
Телячі ніжноСті• 2 часа назад
Ответ дляСизоока бестія
Лілу та адекватність це вже паралельні.
Сизоока бестія• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Я всі відповіді на питання отримала. Значить поставлені вони були адекватно
Я не отримала. Ви сказали що відповісте після моєї відповіді. Так де ваші відповіді?