Сиреневая цапля• 12 октября 2023

Mango розмір в іспанському магазині

Взагалі маю розмір ХЛ. Приміряла пальто в українському Манго, розмір Л сів ідеально, ХЛ завеликий.
Хочу замовити в іспанському, там значно дешевше.
Хто знає, розмір в іспанському Манго такий самий, як в українському?
Ума Палата• 12 октября 2023
Звісно. За умови, що та сама модель. Бо якщо це різні моделі, то розмір може відрізнятися

автор Сиреневая цапля • 12 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Дякую. Така сама, іншу би не ризикнула
Ума Палата• 12 октября 2023
Я до війни завжди все міряла в Зарі та Манго у себе в Дніпрі, а потім замовляла з іспанського сайту, відсотків на 20-30 виходило дешевше. Ви навіть порівняйте ціни на іспанському сайті та, на приклад, на німецькому. Теж буде різниця. Але не на сейлі, там по-різному буває
автор Сиреневая цапля • 12 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Я вже порівняла, що на іспанському найдешевше. Не сейл, нова колекція, тому хочу зекономити