Файна_зупка• 12 октября 2023
Улюблені теми моєї мами на пенсії
1. Пакети по 1.2
2. А оце смс-ка прийшла, а ну подивись мені
3. Треба терміново міняти старі купюри
4. А я в новостях побачила
3. Треба терміново міняти старі купюри
4. А я в новостях побачила
Сизоока бестія• 12 октября 2023
Ответ дляПеченюшка
А в мене мама сидить з бісера робить прикраси, освоїла комп, познаходила там знайомих, женіха знайшла, переписується. Підсіла на ютубчик, я їй преміум придбала, і вона в щазваті від технологій, жалкує, що в її молодості такого не було. Єдине хвилююсь, що вона мало гуляє, навіть продукти онлайн замовляє...
Ви молодці! Скільки мамі років?
Царівна Жабка• 12 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Раскройте тайну, то это за ’’пакетики за 1.20’’?
В Сильпо все пакеты платные- 1.2 и большие от 3.5 грн. Т.е. хоть 2 луковицы и пакет + 1.2 грн хоть кг курицы + 1.2...единственная проблема в Украине это экология и биораскладные пакеты по 1.2...бесят. ттлько вот грантов набрались на мусорожигательные заводы...но заводы где-то там )) а пакеиы сегодня по 1.2 грн/шт...как и 30% заминированной територии-но главное это экология и пакеты..еще обдолбанные депутатики-предлагают штрих коды нарисовать на пакетиках и рекламки, что бы больше ’ спи..дить-одолжить в личные карманы’ денег. Вот всех это и бесит.
Моторошні троянди• 12 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Ага, щаз!)))
В москві її празники.
Сказала, що з новим батюшкою її не відспівувати, а я взяла да до кирила вже побігла, бо маму уважить надо тіко москальським попом.
В москві її празники.
Это ж надо так пожилым людям мозги засрать
Г@Л@В@ломка• 12 октября 2023
Мои до сих пор тырят пакетики в магазине
Купила домой два рулока маечек - то не то, нет азарта. Еще и хвастаются уловом каждый раз. Сказала, что если их поймают - я спасать не буду
Не цілуюсь з бодуна• 12 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ого 😦
Ціна
Лама_мама• 12 октября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Окупація, зона бойових дій.
Світла нема вже рік.
Просто автора дратують розмови мами про дрібниці. А я як паралель - що краще такі милі дрібниці - ніж такі важкі реалії
Світла нема вже рік.
Ого! А де світла не має рік?
Царівна Жабка• 12 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Вот фото. А теперь минимум добавляйте к каждой покупке 1.2 грн или носите свои ( те что 25 грн-100 шт). Для людей которые берут часто и по немного 1.2 за кажлый пакетик платить накладно.
Моторошні троянди• 12 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
И пакетики эти за 1.2грн одноразовые. Не успеваешь донести до дома, они уже порвались
.
Не могут в стоимость товара эти пакетики заложить
. Не могут в стоимость товара эти пакетики заложить
ПушАпница• 12 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Даже не задумывалась о том, сколько они стоят
На стойках с пакетиками вообще-то обычно цена указана.
Печенюшка• 12 октября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ви молодці! Скільки мамі років?
62 роки.
Вона завжди була майстринею, але в неї неймовірний безлад в нічого з цим не зробиш, лише змиритись 🤷♀️
Мастер Класс• 12 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Вона не попре тоді ніколи)))
А взагалі,то немає московських попів в Україні. Бог один .
У неї є чьотке разделєніє попів)))
Про єдиного бога говорено-переговорено. І про віру у бога, чи віру у обряди.
І про походження християнства від інших, більш древніх, релігій. І про адаптацію свят до язичництва... І про-про-про...
Її піп навіть від церкви відлучав за питання - чому прославляють більше сина божого, ніж самого бога?)
До дупи їй, все українське - то погане. Жертва супутникової тарілки(
Шикаю і викаю• 12 октября 2023
А моя мама видає:
1. Потрібно муки два мішки купити, люди кажуть що хліба не буде.
2. Ой а там в магазині (де саме не каже) тітка Ярина купила яйця по 38 грн. (одне чи десяток, не відомо).
3. Чула всю ніч, як дядько Федір матюкав свою собаку, от не спиться йому.
Такі теми у моєї матусі постійні, а як зустрінуться із свахою, моєю свекрухою, то хоч ховайся🙉
Одна одну перебивають, балакають, це просто словами не передати які вони баБИ, а дорослі ж люди.
ПушАпница• 12 октября 2023
Ответ дляЛама_мама
Ого! А де світла не має рік?
Например села в Херсонской области, даже деокупированые, света нет по 1,5 года.
Моторошні троянди• 12 октября 2023
Ответ дляПушАпница
В форе не замечала ценников на эти пакеты. Зато, благодаря советчице узнала, что они по 1,2
Моторошні троянди• 12 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
У неї є чьотке разделєніє попів)))
Где она живет?
Царівна Жабка• 12 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
.
Они и на кассе рвутся- 2 кг картошки уже не раз собирала..но пр кг.картошки за грн+за картошку 18 грн а за пакеты 2.4..ну реально бесит..как и кабачок порвется и не донесете до касы. О рыбе я вообще молчу по умолчанию сразу в пакета а это 2.4 + к одной селедке ))
З родзинкою• 12 октября 2023
Ответ дляПеченюшка
Криптовалюту ще не освоїла? Я почала-це виявляється дуже цікаво
Печенюшка• 12 октября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ні, це точно не її )) вона більш по рукоділлю там зависає. З тим чоловіком спілккється, одногрупників познаходила. В неї там тусовка своя
Оновлена версія• 12 октября 2023
Ответ дляПеченюшка
А скільки Вашій мамі?
Мастер Класс• 12 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Где она живет?
А ви її в СБУ здать хочете?🤣
Я її лякаю періодично, що зберу чумадани і до лукашенка відправлю)
А якщо чесно, то я думаю, що то якісь зміни вікові. Вона в окупації місяць була, начебто могла порівняти ’щастя’ від освабадітєлєй з автоматами і вільне життя в Україні.
Нє, непробиваємо.(
nabludatel• 12 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Вона не попре тоді ніколи)))
Що? У нас поки існує УПЦ МП. Чиї попи на окупованихтериторіях ходять бласловляти рос солдат і ракети.
Але я сподіваюсь, що найближчим часом їх у нас заборонять. Бо до Бога вони відношення не мають.
Оновлена версія• 12 октября 2023
Ответ дляПеченюшка
62 роки.
Молода ще
Триндю-бриндю• 12 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Мене від тих їх пакетів плющить. І навіть не за себе плющить, а за стареньких, які купляють якісь кістки там чи печінку, а вони їм пакують в ті довбані пакети... ну, зробіть якусь альтернативу чи як в Метро - один для м´яса безкоштовно, а якщо хочеш другий - то вже беруть за них гроші
Оновлена версія• 12 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Я так всю морковку растеряла, пока домой дошла))
Гравіцапа• 12 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Ага, щаз!)))
В москві її празники.
Ви зі своїми московськими попами вже дістали. От чесно. Чого він московских, якщо народився в Україні. Ви зомбовані телеком. Аби ходили до церкви, то побачили б, що їх не має.
Печенюшка• 12 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Молода ще
Думаєте з часом піде буде на лавці з бабками сидіти? Так би не хотілось.
Гравіцапа• 12 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Так як і ви до церкви не маєте відношення.
Оновлена версія• 12 октября 2023
Ответ дляПеченюшка
Та ні, не буде, як у неї зараз такі інтереси, то на лавочку вже не піде. Просто 62 це реально не стара людина.