жар-птица Нюра• 12 октября 2023
Лазерна епіляцію
За один сеанс скільки можна встигнути зробити? Ноги і бікіні глибоке можна чи ні?
Тріль підпільний• 12 октября 2023
Хоч все тіло. При записі кажіть адміну які зони хочете, в він вже розрахує і підбере Вам час
жар-птица Нюра
• 12 октября 2023
Ответ дляВеккy
Полчаса
Та, супер)
Я собі щосб вигадала що це буде так довго)))
Дякую)
А наступний раз через скільки треба робити?
Дякую)
жар-птица Нюра
• 12 октября 2023
Ответ дляВеккy
Смотря каким лазером делаете.
Підкажіть будь-ласка яким краще, я такий тоді і буду шукати
Чудо в декрете• 13 октября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
завітайте до нас .
сучасний діодний лазер та найкращі ціни при чудовому результаті. Київ, м.Васильківська. осіння акція - Ноги повністю, бікіні та пахви 1300 грн за сеанс