Маша6• 13 октября 2023

Ви б вийшли заміж за чоловіка який...

В класичному розумінні слова не зробив пропозицію вийти за нього,типу ,як з обручкою та квітами і іншими реквізитами для цього приходять влаштовують якийсь сюрприз,а просто на словах це запропонував декілька разів на початку відносини типу :"А заміж за мене хочеш, вийдеш?"
Ну і потім типу : "Як щодо того,щоб розписатися?"
І кільця відповідно також разом вже міряти та купувати потрібно було б,так як чоловік відповідно цим всим сам не займався.

Тобто вам нормально такий підхід чи для вас принципо,щоб все було ,як з картинки чи фільму тобто романтично?
symbol• 13 октября 2023
Ответ дляМаша6
Ні, просто наприклад мій брат робив всім своїм жінкам пропозиції ось так типу в незвичайних місцях обручки ,квіти,а мені хлопець просто ось так на словах запропонував,зрівняла і якось неприємно стало трошки...
А чому ж у вашого брата багато жінок, яким він робив пропозицію, а не єдина кохана? Ви теж хочете бути однією з..?
автор Маша6 • 13 октября 2023
Ответ дляsymbol
Чому багато?
Другий шлюб.
Це багато???
Леди_Мэри• 13 октября 2023
А в цьому полягає успішність подальшого життєвого шляху?

Моїй подрузі в маршрутці просто сказав: ’Давай заїдемо і заяву подамо’

Мені зателефонува і спитав чи можу я в обід вийти з роботи. Поїхали подали заяву і я зрозуміла, що мене ніхто й не питав. Весілля було в фіолетовому платті без гостей. Напилися вдвох, як свіні. 15 років прожили разом. А далі як Бог дасть.
Helen CH• 13 октября 2023
Мене чоловік у маршрутці запитав ’коли заяву у РАЦС підемо писати’ на той час ми вже два роки разом жили, пів року до цього зустрічались. Я його потім ще довго підколювала ’де моя пропозиція руки та серця’
symbol• 13 октября 2023
Ответ дляМаша6
Чому багато?
Другий шлюб.
Це багато???
«Всім своїм жінкам» - звучить як більше двох, я ж не таролог. Тож кіношна пропозиція не стала запорукою успішності першого шлюбу? Якщо ви цього хочете, скажіть словами, як і про багато чого в шлюбі, чоловіки самі рідко здогадуються
автор Маша6 • 13 октября 2023
Ответ дляsymbol
В першому шлюбі то вина жінки,а не його
автор Маша6 • 13 октября 2023
Ответ дляsymbol
Він чомусь це все сам зробив,йому ніхто не казав,зроби ось так і ось так то
автор Маша6 • 13 октября 2023
Ответ дляHelen CH
От бачите зацепило же
symbol• 13 октября 2023
Ответ дляМаша6
У всіх різне виховання і пріоритети
vikohka• 13 октября 2023
Ответ дляalisarich
Для меня это бред. Вышла замуж без этих понтов. Муж был идеальный, все для меня и детей, на руках носил , боготворил. Подруга с романтичными понтами вышла и не одна, оба оказались говномужики
почeму был?
alisarich• 13 октября 2023
Ответ дляvikohka
почeму был?
Ушла к другому
vikohka• 13 октября 2023
Ответ дляalisarich
Ушла к другому
от xорошиx к другим ne уxодят.
alisarich• 13 октября 2023
Ответ дляvikohka
от xорошиx к другим ne уxодят.
Ну так расстояние у меня притупило чувства, в Украину возвращаться не собираюсь, мне надо было ждать когда закончится война и он приедет, нет уж хочу жить сейчас
vikohka• 13 октября 2023
Ответ дляalisarich
a ,так вы там мnогиx пeрeпробовали.
alisarich• 13 октября 2023
Ответ дляvikohka
a ,так вы там мnогиx пeрeпробовали.
В смысле?
vikohka• 13 октября 2023
Ответ дляalisarich
В смысле?
в прямом.
alisarich• 13 октября 2023
Ответ дляvikohka
в прямом.
Бред какой-то ляпнули