Я просто навіть уявити не можу скільки їх ще не зловлених і взагалі, в цій історії шокуюче все
Ответ дляoboeva
а вы смотрите интервью с ними у Золкина?
Раніше дивилась, це на голову не налазить
Ответ дляАрина85
Нехай міняють, ще годувати цю тварь за наші податки
Та нехай, але кому ці зрадники потрібні?
Чашечка кофе• 13 октября 2023
Ответ дляАрина85
Ви думаєте зрадники росії потрібні? Ні! Бо той, хто зрадив один раз зрадить другий, третій і далі
Ответ дляVita_Nikita
Я вообще не понимаю,зачем их кормить и одевать до смерти
Тому що Україна не терористичне угрупування, а правова держава.
Ответ дляIrusik-0874
цена жизней 150 тыс
Це піі….ц і навіть не то слово
Ответ дляlisulya
А ті два братана з Грози? Як можна вирости в селі і туди ж навести ракету? На своїх друзів дитинства, однокласників, хрещених?
Це ужас, я про них тему хотіла створити, але не наважилась, бо мене і без того трясло, досі про них думаю
Ответ для-Инга-
она прямым текстом говорит, что в случае обмена возьмет в руки оружие и пойдет убивать украинцев и - ее могут обменять??
Та нехай міняють, там якраз вона не жилець, а наші люди нам тут потрібні
Vita_Nikita• 13 октября 2023
Ответ дляState_state
На столбах вешать таких нужно,чтоб другим не повадно было
Fotografkiev• 13 октября 2023
Ответ дляState_state
Теж так думаю, хоч одну людину нашу рідненьку з полона врятуємо, помінявши на цю тварюку. Але ж кому вона там потрібна? Толку ж з неї в рашці нема.
алергирина• 13 октября 2023
Ответ дляState_state
Тиждень тому вийшли інтерв´ю саме з наводчиками. Не полоненими, а тих хто здавав об´єкти, громадяни України. Подивіться, це люди які все життя тут прожили, там Росія на всю голову
Ответ дляVita_Nikita
На стовбах вішає ХАМАС ми не терористи і в нас не диктатура. Не мисліть так обмежено