Тріль!• 13 октября 2023
Відчуття сорому за витрачені гроші (наприклад на одяг сьогодні)
Ось тепер сижу цілий вечір і обмірковую, а навіщо я купила? Куди я одягатиму? Я ж крім роботи в жіночому колективі більше нікуди не ходжу...і тому подібне. Ще й рідні по телефону підливають масла в огонь( Завжди скільки себе пам´ятаю школяркою, студенткою, батьки купували одяг мені в основному двічі на рік, ну і по сезону раз в 2-3 роки куртку, пальто, взуття, фактично всі роки вкладались в ремонти, в будівництво, нас навчали.І ось, коли я працюю, можу сама собі все купувати, часто виникає відчуття сорому, наче я шкодую, що купила цю річ. Купила собі два гольфика, похвалилась мамі, що купила, у відповідь тільки почула, що я трачу гроші на всяку дурницю, що в тебе є одяг, який ти рік тому купувала. Що саме цікаве, коли я косметику купую, в мене немає тактх відчуттів, віддала за тоналку майже 2 тисячі і жаба не давила, а купити ботинки на осінь, зразу все.шкодую грошей
ПАЦАНКА О• 13 октября 2023
Я даже из дома не так часто выхожу и все равно одежду покупаю. Вот хочется мне)) сейчас и так мало радостей в жизни. Так что переставайте грузиться
Гола з конопель• 13 октября 2023
Треба радувати себе, особливо в наш час. Я теж інколи переступаю за бюджет, але якщо покупка приносить мені радість, я відчуваю себе красивою в обновці чи купую косметику від якої бачу результат, то легко зможу заощадити на іншому.
До речі, я теж на косметику розкошолююсь більше ніж на одяг, не знаю чому.
Тріль!
• 13 октября 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви ті гроші вкрали чи чесно заробили?
Заробила звичайно своєю працею
Не гавкаю- но охраняю• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
Заробила звичайно своєю працею
Ну от і насолоджуйтесь плодами своєї праці.
бювет_в_обед• 13 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
Вірите, що вона допомагає в чомусь?
Тріль!
• 13 октября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Навіщо за тоналку 2 платить, оце дурня.
В мене шкіра проблемна, люкс довше тримається
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
Заробила звичайно своєю працею
Заработали для того,чтоб тратить !
Меньше рассказывайте родителям на что вы тратите деньги
Гола з конопель• 13 октября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Вірите, що вона допомагає в чомусь?
Косметика? Так, бачу результат і оточуючі теж. Одяг гарний люблю, але рідко зустрічаю таке, щоб відразу припало до сердця.
Шопингмонстр• 13 октября 2023
Я тоже жалею на одежду. Потому что фактически её столько не нужно, сколько покупается
Я шалунья• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
Самовнушение, поверьте этого не видно.
Тріль!
• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Заработали для того,чтоб тратить !
В мене просто є такий пунктик, що чим більше сума на карточці тим я щасливіша. Щасливіша, що змогла відкласти, що є своя ’заначка’, а коли витрачаю, то все, зразу сумувати починаю
ФсеСама• 13 октября 2023
мне больше интересно куда по мнению вашей мамы вы должны были потратить эти деньги ?
отложить непонятно для чего? или для чего тогда их зарабатывать что б не тратить
бювет_в_обед• 13 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
Ну реально, тоналка за 2 тисячі (чи щось інше, не знаю що)дає відчуття щастя і якоїсь неперевершеної краси? На який час? На скільки років буде діяти? Чи до якого віку? В 50 вже ні? Чт в 65 +?
Тріль!
• 13 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Щоб я відкладала на майбутнє, мала фінансову подушку, на квартиру і тому подібне. Бо платити за зйом по її словах, це платити за повітря
булоТАЙминуло• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
Заробила звичайно своєю працею
Тогда ’два гольфика’ - это не накупила себе одежды, а просто купила самое необходимое в сезон.
Я вот пальто себе купила год назад. Шерстяное, классическое, яркое красное. Носить некуда. Боюсь моль сожрёт, а я так и не надену.
Не гавкаю- но охраняю• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
Заведіть собі одну карту для накопичення, будете милуватися сумою.
А іншу для шопінгу з балансом поменше.
Пишу, не читаю• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
Вы такие вещи сравниваете как в тех мемах, типа начала откладывать на квартиру, но сорвалась и купила чебуреки...
Гола з конопель• 13 октября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Кожному - своє. В мене є чотири пункти на котрих я не економлю - взуття, тоналка/пудра, парфуми, доглядова косметика. Решта може бути відносно дешевим, хоча верхній одяг теж краще якісний придбати.
Кофр для ноги• 13 октября 2023
Нет, не стыдно и совесть не мучает. Хоть денег реально мало. Но дороже всего сейчас продукты. А вещи все равно секонд пока что( по виду хороший). Жизнь одна. Будут деньги будут и вещи новые.Но отказывать себе во всем, впадать в депрессию и мучаться чувством вины - увольте
Гола з конопель• 13 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Класс! Червоні пальта - моя любов, сама збираюсь придбати, але якось не практично - сіре, чорне, кемел зазвичай купую. Але коли бачу на дівчатах - то всім пасує, і всі привертають увагу.
Манка Я• 13 октября 2023
Ответ дляТріль!
То треба косметологу 2 тис. віддати
бювет_в_обед• 13 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
Може бути не просто дешевим для когось, а зовсім непотрібним. Мені парфуми не треба(не люблю запахів, максимум сухий дезік), тоналка не треба. За взуття згодна, треба зручне і якісне, що не заважає мені купувати інколи його в секонді.
булоТАЙминуло• 13 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
Мне тоже идёт. Но... работаю на удалёнке, а в магазин жалко тягать такую красоту...
ДинамоКит• 13 октября 2023
Менше розповідайте мамі. В мене мама теж така. Не розповідаю ніколи що я купила. На жаль їхні погляди вже не зміниш. Ну а собі самі оцінюйте. Чи воно необхідне і вписується в гардероб, чи то вже забаганка.
Я сама багато купувати не люблю. Зазвичай намагаюся потім щось з шафи віддати. Бо збирається купа речей