Кастрюлька• 14 октября 2023

Работа с психологом через сообщения

Вам попадались психологи, которые так работают? Как это происходит, консультация около часа или дольше, или вообще диалог в свободной форме?
Баба_Воля• 14 октября 2023
Встречались. Но как они проводят консультацию - не знаю. Я не обращалась к ним за консультацией
Небалувана Галя• 14 октября 2023
Штука час, я поговорю
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Штука час, я поговорю
Какое у вас образование?
Одні думки• 14 октября 2023
Звучит как бред. Они же не видят нас, как мы говорим, как ведем себя и вообще откровенны ли. Может фиг знает сколько думаем над ответом и исправляем по несколько раз.
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОдні думки
Так меня это и привлекает, что можно спокойно подумать над своим сообщением, потом спокойно перечитать что тебе ответили. Я видела демо-консультации на b17, и мне импонирует такой формат, но там это вроде промо, непонятно как это происходит в случае платных консультаций
Баба_Воля• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
В психологии ценнее тот ответ, который пришел вам в голову первым. А не тот, который вы надумали, обдумывая, что написать
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляБаба_Воля
вы психолог?
Баба_Воля• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
вы психолог?
Нет. Просто знаю, что при проведении тестов психологи просят клиента выбирать те варианты ответов, к которым он склоняется сразу
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляБаба_Воля
тест я могу и сама пройти) А чтобы работать на какой-то своей проблемой, мне же надо нормально про нее рассказать сначала. А если надо будет ’сказать что первое пришло в голову’, психолог всегда сможет написать об этом.
Оно само купилось• 14 октября 2023
Треба відрізняти психологію та психотерапію. Психолог консультує, тому це не дуже важко в переписці. Терапія, звісно, побудована на контакті і відчуттях між клієнтом та терапевтом. У мене багатий досвід консультування перепискою. То краще, ніж нічого - точно) платять за те, що людина не зацікавлена у стосунках із вами, стає на вашу сторону і допомагає розширити сприйняття ситуації, побудувати опори.
Оно само купилось• 14 октября 2023
По часу - то індивідуально. Я брала за один запрос як за годину, і то могло бути розтягнуто в часі. Як правило, 6-10 відповідей в діалозі і клієнт сам закриває питання ))
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
зрозуміло, дякую.
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
чесно кажучи, ось це ’ побудована на контакті і відчуттях між клієнтом та терапевтом. ’ це саме те, що відштовхує мене від психотерапії. я не хочу будувати стосунки з терапевтом, надто ділитися відчуттями. Але хочу мати можливість обговорювати (та звісно вирішувати ) проблеми, для яких консультування напевно недостатньо.
Оно само купилось• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
А чого ви хочете від спеціаліста? Щиро цікаво..)) правда. Бо вам ніби і контакту забагато, і взаємодії через розум недостатньо.. просто є такі питання, які без почуттів не вирішити
Христя в тiстi• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Если консультации недостаточно, психотерапия прекрасно подходит. Просто надо найти своего специалиста. Которого вы не будете воспринимать как человека, которому вы не хотите раскрываться
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Діалогу, іншого погляду на мій досвід, мабуть чогось подібного до менторства (тобто можливості регулярно обговорювати, що саме я роблю для досягнення свої цілей та що в цьому може бути не так). Тому що я досить багато читала, цікавилася тими проблемами, які я у себе бачу, і за декілька відповідей мені спеціаліст мабуть повідомить, що вони в мене є та й все)

Я не проти обговорювати почуття, але я не хочу, щоб терапевт роздивлявся мені та коментував мій вираз обличчя наприклад.
Некомильфо• 14 октября 2023
Колись тут на порадниці одна жінка пропонувала безкоштовні консультації в месенджері, їй для практики. Ну таке, очну чи відеодзвінок не замінить ніяк.
Трусиковед• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька

Автор, як я вас розумію. Я сама в свій час консультувалася по переписці у вайбері. Мені так подобалося набагато більше, ніж балакати. Ефект був. І я навіть краще формулювала свої думки через переписку. Знаєте, буває, що цілу годину побалакав, а потім все як в тумані, згадати не можеш. Так в переписці такого не було.
Зараз, в дійсно багатьох людей запрос на роботу з психологом через переписку. Навіть саме формулювання думки через письмо, вже має терапевтичний ефект. Якщо я ще буду консультуватися, то теж тільки через переписку.
Небалувана Галя• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Какое у вас образование?
Два высших, два средних 🤣
СвітланкаОК• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Це неможливо… Між пацієнтом та терапевтом повинен бути рапорт - довірливий зв‘язок. Якщо ви закриті, ментально відгороджені, ефекту не буде (((
Нічна ненажера• 14 октября 2023
Це соціофоб якийсь чи що?
СвітланкаОК• 14 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Це правда (щодо письмового викладення думок). Але все ж довіра та контект має бути, навіть без очного спілкування.
Нічна ненажера• 14 октября 2023
Коли я працювала з психологом онлайн, умова була не просто включена камера, а певним чином встановлена і певне освітлення, щоб психолог міг читати невербальні знаки під час консультації.
СвітланкаОК• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька

У вас з цим є проблема? З тим, що хтось на вас дивиться. Можливо, саме з цього почати…

По опису вашого запиту вам скоріше не психолог чи терапевт потрібен, а коуч, який за допомогою питань виведе вас на правильні відповіді щодо ситуації.
Та не реву я• 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Для меня диалог- это самое страшное. Я не могу в деталях ничего рассказать, так, как не люблю говорить. Я не могу довериться чужому, не могу расскрыться, долго рассказывать, а написать- легко
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Може я неправильно розумію. Але що таке ’зв´язок’ з психологом? Я розумію що для роботи з психологом потрібна відвертість, тобто певний рівень довіри та симпатії. Але коли говорять про зв´язок у мене виникає питаиння - якщо в мене не буду грошей не чергову сесію, що з цим зв´язком? Мабуть спеціаліст не буде надто переживати, що він перервався, та сумувати без мене? Тому мені здається розмови про зв´язок є досить нещирими.
Нічна ненажера• 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Теж подумала, що запит на коуча.

Мені особисто треба було визначити окремо свої потреби, почуття, кордони. Зрозуміти себе, що ключове не влаштовує у ситуації, як я до себе ставлюся. От тут психолог дуже допоміг.
СвітланкаОК• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Ви все правильно розумієте, довіра, відвертість, готовність ділитися, готовність сприймати те, куди веде тебе спеціаліст або куди направляє, готовність працювати над собою згідно його рекомендацій (якщо це терапія).

Звісно що тут не йдеться про близькі чи родинні стосунки чи щось подібне.
Нічна ненажера• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Зв´язок професійний. Ну як перед гінекологом роздітися. Ясне діло, гінеколог без вас сумувати не буде, але якщо не подивиться, нічим не допоможе.
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК

я вважаю, що у мене пробеми пов´язані з травматичним досвідом, можливо також з вродженою ’нейронетиповістю’ тому мені здається коуч тут не підходить