Гола з конопель• 13 октября 2023
как вы развиваетесь?
Что интересного вы сделали для своего развития?
Физрукая• 13 октября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
не змогла утриматися, це дуже смішно)
Грусно, но вкусно (с)
Лепетун• 13 октября 2023
Це інста заморочки про обов´язковий розвиток. Люди просто живуть і займаються тим, що їм подобається. Займаюся хоббі.
УраганнаЯ• 13 октября 2023
Дуолінго рахується 🤣
Доречі, як безкоштовна платформа за 1.5 року непогано освіжила мої знання з англ мови. На школьному рівні,звичайно, аде все ж я не туплю більше, коли дітям треба допомогти з уроками.
Я думала там безнадійно все забуто, а виявляється треба було просто дістати з глибин пам´яті і стряхнути пил, воно там є.
Трохи нового підучила теж. Як війна почалась, так і зареєструвалась. Дуже довольна. Ще б дітей заставить присвячувати 10 хв в день цій програмі.
Краще, ніж нічого
Ответ дляНаверняка
В 37 освоїла зовсім нову для мене професію, з нуля, думала, що не зможу, що моїх Гб пам´яті не хватить запам´ятати це все. Потрібно було вчити і зразу працювати на повну. А потім постійно щось дрвчала, бо вся ця сфера розвивається, нова апаратура, нові програми, важко було, ще й зараз багато не знаю, але витримала, запам´ятала, хоча початковий рівень був мвксимум створити нову папку і видалити її, я навіть не знаоа що таке word
Ви молодець! Де ви навчалися?
Наверняка• 14 октября 2023
Ответ дляSmusish
Ви молодець! Де ви навчалися?
На роботі. В інтернеті, ютубі
Наверняка• 14 октября 2023
Ответ дляSmusish
То взагалі критишка!все самостійно, це не легко. Удачі вам.
Я уже 7 рік працюю, робота подобається. Дякую за теплі слова
Фантазерша• 14 октября 2023
Ответ дляSo_so
Хожу в театр. В воскр пойду на 3 поросёнка в кукольный. Много читаю. Вот час назад читала новую книгу Капризуля левеня. Продвигаюсь в эклектичной кулинарии, будем считать это хобби (оладьи с бананом, кексы с тыквой, котлеты с кабачком).
Много работаю над эмоциональным интеллектом (детские площадки).
Дайте пожалуйста рецепт если в нем нет молока. Яйца могу заменить на перепелиные. Ребенок аллергик.
Фантазерша• 14 октября 2023
Ответ дляSo_so
А чего именно рецепт? Оладьев?
Спасибо. И кексов с тыквой тоже если можно
4есотка• 14 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Ви молодець! Цікаво, у якій сфері робота?