Зайканалужайке• Изменено 14 октября 2023

Як правильно вчинити

Є гівнюк в класі, реально який зриває уроки, веде себе отвратно, але то таке, хоча мою дочку не чіпає.Такі гівнюки є в кожному класі...Зараз на трьох різних уроках, тобто вже декілька раз було, коли капітани обирають команду, і коли обирають мою дочку в команду, вона низького зросту він кричить щоб не брали її в команду.. от що порадите робити.. як дочці допомогти більш-менш нормально сприймати це Вона дууже за це переживає. Моя порада їй не звертай на придурка увагу не допомагає їй.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Яке це має відношення до вашої ситуації?
Таке саме я і ваше питання стосується моєї теми

автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Автор пророкує тому хлопцю смерть від передозу в 25 років.
Та ні це ви йому напророкували, у мене було 3 варіанта, ви йому обрали найгірший
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
По вашому що? Нехай і далі принижує слабших? І відчуває що він реально пуп землі? Так неадекватна, навіть не буду просити не писати мені ви ж все рівно будете строчити
Поговоріть з вчителем.
І почуйте обидві сторони.
У нас в класі хлопчик типу булив дівчинку, тоді зʼясувалося, що вона бігала доказувати на нього.

Завжди є дві сторони.
Чому між дітьми конфлікт?
Розберіться.
Може якось можна їх примирити.

Позицію, що всі , кому не подобається ваша дитина - відброси дещо хитка.
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, я розумію, як буває образливо за дитину.
Але це якийсь перебор🤦‍♀️
Нічний дожор• 14 октября 2023
Пусть учитель разбирается
Вызвать его родителей, если адекватные, пусть дадут люлей
Но не говорите дочке не реагировать и все. Оно так не ра бо та ет
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Але це якийсь перебор🤦‍♀️
Який перебор, ваш перебор? ви особисто йому обрали найгірший варіант, вас ніхто не тянув за язик писати що його чекає через 25 років, я описала випадок з мого класу з трьома варіантами розвитку подій
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я нікому нічого не обираю.
Я не господь Бог.
І ви так само.
Піклуйтеся про власну дочку.
Якщо вас тішить чуже горе - у вас великі проблеми.

А звідси і в дочки.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляНічний дожор
Пусть учитель разбирается
Я так і говорю,щоб не звертала увагу і зосередилась на навчанні. Дякую@
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я нікому нічого не обираю.
Я не господь Бог.
І ви так само.
Піклуйтеся про власну дочку.

А звідси і в дочки.
Ще раз пишу ви особисто обрали йому найгірший варіант? Чому не обрали інший? Розберіться в собі для початку

Носки на подтяжках• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Він ще й великий фізично а вона 140 см - 145 см та 29 кг..тобто мілка
1) Какая разница, на сколтко он выше и сильнее? Он ее бьет? если бьет, это другой алгоритм.
2) после того, как он выкрикнул ее что, капитан выгоняет из команды?
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я дивуюсь, що ви радієте чиїмось бідам.
Тільки і всього.

Остальне до теми не має відношення.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Питання: як допомогти дитині, якими порадами..ваші уточнення до чого?
Носки на подтяжках• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
автор, без обид. Вы абсолютно, полностью неадекватная.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я дивуюсь, що ви радієте чиїмось бідам.
Тільки і всього.

Остальне до теми не має відношення.
У вас дійсно проблеми є.. ще раз я описала 3 реальні випадки з мого класу, чесно мені байдуже на тих людей..я пару років зустріла другого однокласника з тієї трійки, беззубого і стояв за пивом..реально шкода було..тому не приписуйте мені свої почуття
Святатабожа• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ви мама якої дитини? Яка всіх ображає чи яку ображають?
Вважаю не можна образити людину яка не ображається. Тому порада вчити дитину не ображатися, але захищати свої інтереси
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляСвятатабожа
А як захисти.. є конретна ситуація, як би ви вчинили?
Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Добре, всі хто погано глянув на вашу бубочку помруть під забором.
Якщо вам так легше - нехай🤷‍♀️
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Якщо вам так легше - нехай🤷‍♀️
Ось ви пишите що чекає його через 25 років, заскріньте, будь ласка, де я пишу подібне, якщо вам не важко
Lysiiiiii• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я б також не вмішувалася. А навчила б дитину відстоювати себе. Таких людей у неї в житті буде море, а ви будете бігати і вирішувати за неї?

Salsa-24da• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, з вами точно все ок?

Хлопчик в класі може і не подарок.
Але звідки проблеми у вашої дочки, мені зрозуміло.
Lysiiiiii• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
12 та 13
Вибачте але в 13 донька мала б вміти за себе постояти. Але ж ви зараз скажете що я не адекватна)
Святатабожа• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Конкретна ситуація ось це - «коли обирають мою дочку в команду, вона низького зросту він кричить щоб не брали її в команду.»? То він же навіть не звертається до неї... Він кричить... У повітря...
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Їй 12
Lysiiiiii• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Їй 12
Так 12 це також здорова дівка.
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляСвятатабожа
Її, Машу, обирають, а він кричить не беріть Машу в команду, то про кого він говорить?
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Так 12 це також здорова дівка.
Я іноді поражуюсь людській тупості.. ну не можете по темі допомогти ну ідіть в тему іншу ні треба спамити
Lysiiiiii• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
😂😂😂 беріть доцю за руки і біжіть до психолога. Протому обидві )
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Удалено администрацией...
Закуйовджена життям• 14 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
выдохните... он не хочет ее в команду по вполне объективным причинам
трагедии тут нет
автор Зайканалужайке • 14 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
А бабуьою розібралися)) глянула ваші теми..жесть