Ласунка• 14 октября 2023

ви прикрашаєте якось свій дім, створюючи настрій?

у мене якось так не заведено було, все як робот щодня жила. тільки ось роздуплилась хоча б килимок в душ купити, щоб хоча б трохи затишку було. і все.. певно тому зо на зйомі не знаю
Муркамурковна• 14 октября 2023
Обожнюю оце все і люблю

автор Ласунка • 14 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Обожнюю оце все і люблю
що у вас? квіти на столі?)
Міняйловна• 14 октября 2023
Так, декор, картини, текстиль
Кундалина• 14 октября 2023
Я когда прочитала тему подумала, что тема про нг
чир• 14 октября 2023
Люблю такое, сама занимаюсь украшательством и советчиц всегда хвалю, у которых подобрано со вкусом, на фото.
Оле Лукойе• 14 октября 2023
Нет
АБВГДейка• 14 октября 2023
Ви можете прикрасити свій дім чим завгодно, залежно від того, що створює вам настрій. Незалежно від того свій це дім чи зйом. Я зараз це діло тільки буду відновлювати, дитятко підросло і вже декором не цікавиться, можна розставляти)
Миловидна леді• 14 октября 2023
ні
автор Ласунка • 14 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
але до мене ніхто не ходить, для себе мабуть ліньки робити щось

УраганнаЯ• 14 октября 2023
Змінюю на поличках декор час від часу. На нг і хеллоувін завжди тематично прикрашаю квартиру
Муркамурковна• 14 октября 2023
Ответ дляЛасунка
що у вас? квіти на столі?)
Все і квіти і свічки і лампочки, змінюю штори, коврики і тд, коли ДО були настрої прикрашали до хелоуна, до різдва, до нового року...
Зараз нема настрою, але обов´язково змінюю раз у 3 місяці наповнення у ванній, туалеті, кухні... І штори з тюлями і ковдри з подушками

В мене кілька комплектів, зараз мені хочеться смарагдового, ванна і туалет з смарагдовим)
Хочу на Балі• 14 октября 2023
Ні,мінімалізм.
муха в кедах• 14 октября 2023
Прикрашаю
Доробила ремонт, теперь квіти саджаю , пледи купую, всякі фонарики для декора
АБВГДейка• 14 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Ну значить воно вам не треба для настрою. Я маю улюблені кактуси, корівку керамічну і милу картиночку на стіні)
Джинци на Флісі• 14 октября 2023
Мені поліпшує настрій чистота і відсутність барахла
taty13• 14 октября 2023
Вчора купила на НР музичний декор у комісійному,дуже милий.Прикрашаю дім,бо мені так подобається.Хочеться затишку,навіть у чужому житлі.