Ласунка• 14 октября 2023
ви прикрашаєте якось свій дім, створюючи настрій?
у мене якось так не заведено було, все як робот щодня жила. тільки ось роздуплилась хоча б килимок в душ купити, щоб хоча б трохи затишку було. і все.. певно тому зо на зйомі не знаю
Ласунка
• 14 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Обожнюю оце все і люблю
що у вас? квіти на столі?)
АБВГДейка• 14 октября 2023
Ви можете прикрасити свій дім чим завгодно, залежно від того, що створює вам настрій. Незалежно від того свій це дім чи зйом. Я зараз це діло тільки буду відновлювати, дитятко підросло і вже декором не цікавиться, можна розставляти)
Ласунка
• 14 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
але до мене ніхто не ходить, для себе мабуть ліньки робити щось
УраганнаЯ• 14 октября 2023
Змінюю на поличках декор час від часу. На нг і хеллоувін завжди тематично прикрашаю квартиру
Муркамурковна• 14 октября 2023
Ответ дляЛасунка
що у вас? квіти на столі?)
Все і квіти і свічки і лампочки, змінюю штори, коврики і тд, коли ДО були настрої прикрашали до хелоуна, до різдва, до нового року...
Зараз нема настрою, але обов´язково змінюю раз у 3 місяці наповнення у ванній, туалеті, кухні... І штори з тюлями і ковдри з подушками
В мене кілька комплектів, зараз мені хочеться смарагдового, ванна і туалет з смарагдовим)
муха в кедах• 14 октября 2023
Прикрашаю
Доробила ремонт, теперь квіти саджаю , пледи купую, всякі фонарики для декора
АБВГДейка• 14 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Ну значить воно вам не треба для настрою. Я маю улюблені кактуси, корівку керамічну і милу картиночку на стіні)