Вся така шо куди там• 14 октября 2023

Сертифікат Bodo подарували, чи можу обміняти на гроші?

На роботі подарували сертифікат, враження не так цікавлять, як гроші. Нібито можу його обміняти на кошти, вартість сертифіката 1 тис грн. Хтось так робив?
Фісташкова кава• 14 октября 2023
Неможно, тільки на інше враження, або декілька . Я от наприклад, обміняла свій на декілька походів в кафе)
Vitalinka1987• 14 октября 2023
Звісно ні
Каяспер• 14 октября 2023
На гроші ні
Трейдер кріпти• 14 октября 2023
Ні))) смішна ви
Куда ж без меня• 14 октября 2023
Обменяйте на ресторан
tarveldy• 14 октября 2023
Сходіть в хамам, чи на масаж
автор Вся така шо куди там • 14 октября 2023
Чесно, на на кониках кататись, ні на масаж, ні равликів жерти - немає жодного бажання...
Ну, пропаде сертифікат значить :(
Шалена невинність• 14 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ну, пропаде сертифікат значить :(
та ну ви що, який сенс його просто викинути?
ПробілНеПрацює• 14 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ну, пропаде сертифікат значить :(
Подаруйте комусь, таким чином залишаться гроші які збирались витратити на подарунок
Шалена невинність• 14 октября 2023
там є б´юті, витратьте на манікюр чи зачіску
Хвець-тець• 14 октября 2023
Как можно вообще ничего не хотеть ? А если можно было обменять на деньги, на чтобы потратили?
Сонячний зайчик• 14 октября 2023
Ответ дляХвець-тець
Мне тоже на работе как то подарили такой сертификат и мне банально лень было куда то выбраться, все откладывала на потом, пока срок его не истек А вот деньги всегда можно найти куда применить
Ответ дляШалена невинність
А що з ним ще робити...
Ответ дляПробілНеПрацює
Я звикла дарувати те, що людині потрібно. Або, якщо не знаю точно що треба, то гроші. Не хочу щоб хтось, так як я, ламав собі голову що робити з тим сертифікатом...
Ответ дляШалена невинність
Доплачувати треба для манікюру. Але в мене моя майстер мене цілком задовольняє.
На зачіску там немає опції, є тільки афроспіральки
Ответ дляХвець-тець
Доклала би собі до зимових шин
Хвець-тець• 14 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Блин, это ж так скучно жить ((