Бентливуман• 14 октября 2023
Американська мрія. Яка вона на практиці?
Поясніть мені звичайними словами, як хто має час і настрій
Америка .Все дорого, їжа, речі, товари,
Медицина страховки - дорого
Подорожі ? Можливо, по країні дешеві ?
Не знаю
Оренда дорого
Купити дім/квартиру - то мільйони
Безпека ? Вона відносна, як бомжі, наркомани можуть робити що хочуть, та ще й у кожного другого ( може хворого на голову ) зброя. А на крутий дорогий район і хорошу школу для дітей - треба мати мільйон на рахунку ?
А як тисяч 50-100 ? То вже все ? Ти ніхто ?
Я розумію країна можливостей, як ти крутий режисер, модель, актриса, може ІT, чи Топ менеджер з ідеальним резюме
А звичайному інженеру, архітектору нашому - там можна працювати ? Офісний клерк ?
Але, самі американці сидять офісними клерками десятки років, і поки сплатили ті всі рахунки, кредити, а щось залишилось на життя - то вже добре
А, якщо звичайні прості професії, то як їм пробитися, якщо освіта - то теж надзвичайно дорого, навіть американці вчаться на відкладені гроші роками, а як їх не має - і ти офіціантка в 40 років ? А дочці її, якщо -20, то вона теж буде офіціантка ?
То так, для прикладу, я не про когось конкретно .
Маю друга американця, він мед працівник, розлучений, бувша дружина відсудила дім і аліменти, він живе в гуртожитку і дуже економить( хоча має освіту і роботу )
А як пробиваються там звичайні українці ?
(Я не беру супер таланти до уваги )
Розкажіть свої історії чи ваших друзів
І які перспективи для молодої дівчини, яка знає англійську і іспанську ?
Мені здається, що то все в Європі простіше ?
Чи помиляюсь ?
Америка .Все дорого, їжа, речі, товари,
Медицина страховки - дорого
Подорожі ? Можливо, по країні дешеві ?
Не знаю
Оренда дорого
Купити дім/квартиру - то мільйони
(Я не беру супер таланти до уваги )
Розкажіть свої історії чи ваших друзів
Чи помиляюсь ?
Безлім на все• 14 октября 2023
Америка сегодня и 20 лет назад - это 2 разные Америки. Американская мечта умерла. Все
Совбез• 14 октября 2023
Как то по одному другу о стране судить странно.
Есть штаты, где в хорошем районе дом можно купить значительно дешевле, чем за миллион.
Можем рассмотреть на примере водителя дальнобойщика. Он в США зарабатывает 8000-12000 на машине компании, а если на собственной работает, то больше. Если жена зарабатывает еще 3000-4000 (это зарплата офис менеджера, например), то семье хватит и на ипотеку на дом в хорошем районе в штате не с заоблачными ценами, и на еду, и на одежду, и на путешествия.
Рядом с нами живут друзья, которые приехали с детьми студентами по U4U.
Дети работают и все уже сами себе взяли машины. В Украине в 20 лет это нереально практически.
Мечта не мечта, а разницу они ощущают.
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляБезлім на все
Туди поїхали 350 тис українців
Може, щось знають
От питаю
Може, щось знають
От питаю
Безлім на все• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Туди поїхали 350 тис українців
Може, щось знають
От питаю
Може, щось знають
От питаю
Нет, не знают. Иначе не ехали бы.
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Мечта не мечта, а разницу они ощущают.
В мене була машина в 22 роки
В Україні
Єдина Країна• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Мечта не мечта, а разницу они ощущают.
Автор к тому, что в Европе это тоже можно, и машины в 20 лет у всех, но меньше странностей и проблем.
Это подтверждаю. Хотя европа - не одна страна. И жизнь в Швеции и Греции сильно отличается
Совбез• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
В мене була машина в 22 роки
В Україні
Новая из салона? Кем же вы работали?
Безлім на все• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
В мене була машина в 22 роки
В Україні
А я в 24 купила квартиру. Машину в 28
Совбез• 14 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
У меня в США тоже странностей никаких) А проблемы это такое, они не из за страны возникают.
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
То зрозуміло
Але, в Італії в 2008 можна було взяти стареньку за 300 євро, ну зрозуміло, що податки і ремонт то окремо
Єдина Країна• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
В мене була машина в 22 роки
В Україні
У вас була. А в який процент автовласників ви входили? Там, де я зараз, машина в 22 - це необхідність і норма, ну десь як черевики. Можна знайти бомжів без них, але це виключення
Совбез• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
То зрозуміло
Под машинами я имела ввиду не развалюшку за 300 евро.
Такое и у нас можно купить без проблем.
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Новая из салона? Кем же вы работали?
Ні, 7 років було їй
Завіз мій бувший хлопець з Німеччини
Я працювала тоді менеджером
Завіз мій бувший хлопець з Німеччини
Я працювала тоді менеджером
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Такое и у нас можно купить без проблем.
Покажіть ягуар за 300 євро - щоб старенький, але сів і поїхав
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Погоджуюсь
Совбез• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Зачем?
Я вам привела пример людей, которые взяли один новую мазду CX 30, второй 2021 года. Где и как у нас 18, 20 летние имеют такую возможность?
Додаю напруги• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
То зрозуміло
У нас тоже можно было купить старенькую за 300 евро, это был запорожец, сама накопила))
Не гавкаю- но охраняю• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Мечта не мечта, а разницу они ощущают.
Я зарабатываю в Украине 2500 долл, муж 4500
Работаем дома. У меня сб, вс и понедельник выходной.
Машину купила в 24 года. Квартиру 70м2 в центре днепра в 32
Додаю напруги• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Вот можно купить у нас за 4 тыс. или биток за 1200, это примерно как в Италии 300 евро.))
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Зачем?
Питання не про машини
То не проблема
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляgdsN
а в 40 років легко візьмуть офіціанткою хіба?
Працюють в 40
Совбез• 14 октября 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я очень за вас рада) Мой муж в 23 дом простроил в Украине.
Я же не об этом писала. Автор нарисовала такую печальную картинку жизни в США, а оно немножко не так, мягко говоря.
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляМалинка
автор, а чем в Европе проще?
Я не знаю, я питаю
Бентливуман
• 14 октября 2023
Ответ дляСовбез
Розкажіть свою
Малинка• 14 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Я не знаю, я питаю
везде одинаково, везде надо работать, везде за все надо платить