Домашка• 14 октября 2023

Коли породіллі чекати глобальної "линьки"?

Якось аж занадто люди небайдужі до мого волосся, а воно за вагітність ще й кращим стало. Спершу педіатриня сказала, що скоро випаде "все твоє розкішне волосся" (сину був місяць тоді), а тепер от сказали ще доброзичливі дівчатка, що після року точно буде линька. А у вас як було?
Результат:
вже голосів: 29
12 (41.38%) Патлата. Без втрат
5 (17.24%) У перші 2-3 місяці линяла
5 (17.24%) Свій варіант
4 (13.79%) Ближче до пів року
3 (10.34%) Ближче до року
0 (0%) Після року
Потужна махіна• 14 октября 2023
Были просто роскошные во время беременности, как никогда. И после все пугали, что облезу, но все ок. Кормила грудью более года, думала сын все соки вытянет. На волосах вообще не отразилось. И кожа была идеальная.
автор Домашка • 14 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна
значит шансы есть!
Якось так і живу• 14 октября 2023
У меня посыпались только зубы. Волосы и кожа становились лучше и оставались такими долго.
Играю у края• 14 октября 2023
Уже не пам´ятаю, але пам´ятаю, як виростила розкішний підшерсток, втираючи чемеричну воду. Це було влітку, отже десь ближче до року дитини постала потреба відновлення шевелюри. Перукарі були в захваті, запитували, як я цей підшерсток відродила))
Потужна махіна• 14 октября 2023
Ответ дляДомашка
значит шансы есть!
Конечно) Но у меня сын и после рождения был очень спокойный, не было недосыпа или стресса. Как-то миновало. Если бы как мой племянник, который вообще не спал, то не только волосы выпали бы от постоянного недосыпа, усталости....
КохайтесьЧорнобровi• 14 октября 2023
Ответ дляИграю у края
Розкажіть, будь ласка, детальніше про чимеричну воду. Бо в мене як після пологів почало випадати, так і не перестало до тепер. І якість волосся погіршилась набагато
Анти-анонім• 14 октября 2023
після того як Ваше молоко перестане бути основною їжею для малюка. випаде оте додаткове ;)
Играю у края• 14 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Пам´ятаю, влітку десь місяць щодня втирала тампоном. Витримувала десь 20 хв. і змивала. Вона отруйна. Важливо, щоб пошкоджень шкіри не було. Нею лікують від вошей. ПОбічний ефект - стимулювання волосся. Десь прочитала тоді, що від неї і на долоні волосся виросте)) До неї пробувала софору японську і ще якісь засоби, але бажаного ефекту не було, а після чемериці (вона, до речі, дуже дешева) ефект помітили навіть інші люди.
Фіфачка• 14 октября 2023
Три рази народжувала, як було густе, так і залишилося, мені вже 48. Не линяла ніколи. Робила недавно кератин, то майстер ще й обідилася, що я сказала середньої густоти, а вона каже, це сильно густе, дивіться, навіть в руку не влазить все
Хома з пастою• 14 октября 2023
При беременности не было вообще линьги, при окончании гв тоюе. А вот после двух корон около 40-50% осыпалась, 2,5 года прошло так и не востановила (ну может 10-15% востановиьа с железом, биотином и масочками). Была шикарная шивелюра, заколки при попытке сколоть, то половина ломалась и большинство резинок с трудом на второй оборот растягивала. А тут хуже среднестатистических... били волосы ниже лопаток и выглядели роскошно, а теперь были как сопои. Сделаоа кототкий каскад, что бы хоть нормально выглядеть(((
КохайтесьЧорнобровi• 14 октября 2023
Ответ дляИграю у края
Дякую. Доведеться спробувати)
Астоновитесь!• 14 октября 2023
Діти погодки (1.9) ні волосся ні нігті нічого не змінилося зовсім...
Позитивна• 14 октября 2023
Синові меньше місяця, теж чекаю коли волосся почне сипатися. Поки жодних ознак. Як мию голову, то з миттям і розсіюванням втрачаю максимум волосин 10, хоча до вагітності це був гарний такий жмут після кожного миття.
Я думаю, важливу роль відіграє ще той факт, що продовжую пити вітаміни, слідкую за рівнем віт.Д, щоб споживала денну норму білку...
Дама_с_коготками• 15 октября 2023
Не будет глобальной линьки, если здоровы, нормально питаетесь, гуляете и принимаете комплексные витамины.
И нечего им всем каркать.
автор Домашка • 16 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
И нечего им всем каркать.
Ооооо, тогда мои волосы держатся, вопреки всего)))