Болтушка Му• Изменено 14 октября 2023
Як передати батькам гроші, Німеччина - укр село
У свекрів лиш пенсійні картки. За їх словами, туди лиш пенсія приходить, перерахувати туди гроші не можна.
Для вестерн юніон і тп батьки старі. Їхати в місто, показувати свої паспорти, давати код, це для них стресово.
Переказати в гривні нема куди, якщо правда, що на пенсійну картку не можна перерахувати.
Що ще можна придумати?
За кордоном живемо три роки, ось нарешті маємо змогу помогти батькам...але не знаходимо поки що шлях.
Може, якусь можливість не беремо до уваги?
Що ще можна придумати?
Надежда наш компас• 15 октября 2023
Оформить им карту Приват банка. На нее можно по коду в Приват24 зачислить перевод MoneyGram или Western Union
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляState_state
Сусіди?
На їх картку маєте на увазі?
Як варіант. Ми їх не знаємо, це треба щоб батьки домовились. Чи домовляться...там люди субсидію раніше всі оформлювали, якщо і зараз на субсидії, то не погодяться, щоб не втратити її
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляState_state
Відкрити їм додаткові карти
Як? Вони ж мусять особисто це зробити?
Я пропонувала моноблок, чоловік каже, мати боятиметься, і нічого не оформити собі нового.
Без неї ми ж не можемо так зробити?
Нехай щастить• 15 октября 2023
Думаю, ваши родители что-то путают. Перечислить можно. Просто там % снимается. Узнайте сами в их банке.
State_state• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Як? Вони ж мусять особисто це зробити?
Без неї ми ж не можемо так зробити?
Ну то нехай сидять без грошей, брєд якийсь
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Перераховую щомісяця на пенсійну карту батька. У нього ощад
У них начебто аваль.
А ви не знаєте, можна таки на любу? Бо мені теж дивно, що не можна
State_state• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
У них начебто аваль.
Ясно що можна
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляState_state
Ну, я теж так кажу)
А чоловік просить щось придумати.
Ось, прийшла радитись...
А чоловік просить щось придумати.
Ось, прийшла радитись...
Виниловая пластинка• 15 октября 2023
На пенсійну картку перерахувати можна гроші, нікого не слухайте, нехай беруть реквізити і кидайте спокійно. Це допомога дітей батькам? Тут криміналу і порушення немає. P.s. В минулому працівник банку
Жерица ночи• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
У них начебто аваль.
Можна, але вони можуть лишитися субсидії, знаю таку інформацію.
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ну найдите человека, который привезет им наличку, а вы человеку уже на карту.
Творческий типаж• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
У них начебто аваль.
Можно , я родителям на пенс карточку кидаю
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую дуже! Так, син своїм батькам, такий переказ буде.
А якщо у них субсидія, це не вплине, не знімуть? Якщо знаєте..
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляКапризуля
Поїдьте і привезіть
Там не тисячі, щоб особисто везти. Та й працюємо ми
Болтушка Му
• 15 октября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Нова пошта є в їхньому селі?
Так. О. Через неї теж можна?
Не гавкаю- но охраняю• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Погугліть. Там було що треба повідомити, якщо одноразово отримав дохід у сумі більше ніж 25 прожиткових мінімумів на працездатному особу.
Кайдашева дочка• 15 октября 2023
Всмысле стрессонут пампорт и код показать?И вообще всего бояться.Родители в адеквате?Очень старенькие?
Бамбарбия! Кергуду.• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Як? Вони ж мусять особисто це зробити?
Без неї ми ж не можемо так зробити?
Хай подзвонять на горячу лінію приват( якщо отримують там пенсію) і спитають,чи можна на пенсійну карту перерахувати
Несу пургу• 15 октября 2023
Ответ дляНехай щастить
К сожалению нельзя даже за %
Просто тупо не проходит платёж (
Несу пургу• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Так. О. Через неї теж можна?
Вариант 1: открыть доп карту
Вариант 2: открыть им дистанционно карту монобанк и доставку сделать карты на адрес или онлайн карту
Вариант 3: сделать перевод через новую почту
Вариант 4: если они пользуются современными телефонами, открыть онлайн карту и ее загрузить для оплаты (смогут покупать продукты)
Вариант5: передать перевозчиком если туда едут
Гигиенишвили• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Як? Вони ж мусять особисто це зробити?
Без неї ми ж не можемо так зробити?
В каком вы городе?
Куча перевозчиков в Украину посылки возят. Соберите родителям посылку и внутрь конвертик положите. Они по Украине НП пересылают в любое село.
Иванка Бур• 15 октября 2023
Ответ дляБолтушка Му
У них начебто аваль.
Аваль є в Польщі, може Ів Німеччині теж? Відкрийте в ньому рахунок, і будете переводити через додаток банку.