Поумничка• 15 октября 2023

Що купили цікавого - потрібного - незвичайного?

Доброго дня!
Тема просто відіоліктись-поговорити)
Отримала кросівки Манго і спідницю Лефтіс
Також в секонді купила широкі темно-сині лляні брюки НМ (нові) і сукню типу такої, інший малюнок і тканина- бавовна, як нова
Сукню подібну хотіла, тому радості більше, ніж очікувала, шкода, що осінь вже)

Що у вас?
Не будь КакСвета• 15 октября 2023
А я розбираю стару шафу, тому що нарешті збираємось робити ремонт в нашій з чоловіком спальні. Хочу жилет в Резервд купити, але не знаю чи потрібен він мені. Я взагалі то жилети не ношу, мені в них холодно або жарко. Але цей чомусь запав в душу
оксюморон• 15 октября 2023
Все распродаю, ничего не покупаю🤷‍♀️ вещей уйма итак
220В• 15 октября 2023
Сумочку, дуже хотіла. Але коли приїхала, то вже без емоцій і радощів
Попихтю та й годі• 15 октября 2023
Сумку dkny и много функциональной одежды для гор - собираюсь в поездку
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ для220В
І в мене таке буває
Ось кросівки і спідниця - розпакувала і поклала, а сукня за 100 грн погріла

Потрібні 2 сумки - велика і середня, щоб шкіра
Неспішно приглядаю, але таке, до весни час є
ЛолитаНеРазлита• 15 октября 2023
Кросівки шкіряні і за скільки брали? Собі зараз шукаю як раз.
Тоскующая• 15 октября 2023
Вчорашній шопінг з розділу ’потрібного’.
На зиму закриті тапки та на міжсезоння нові легкі вовняні ковдри. А, ще підковдри на них))
parele• 15 октября 2023
Простенькую сумку к пуховику заказала.
Межкомнатные двери, материалы на лестницу и несколько туй и гортензий для сада. Финансово активные выходные получились)
delphoto
Без QR коду• 15 октября 2023
А фиг знает, выберу отсюда что-то или нет 🙄
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Шкіра + текстиль, 1700
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ дляparele
Простенькую сумку к пуховику заказала.
Купувати в дім завжди надихає мене більше, ніж все інше
Але поки немає дому

Це мало бути фото сумочки? Не відкривається. Якщо не складно - продублюйте, будь ласка. Може це частинка мого натхнення буде)
Мудрецыха мира• 15 октября 2023
Скоро начнут продавать гномов в юске?
parele• 15 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Але поки немає дому

Не хочет фото почему-то крепиться)) Вряд ли, она достаточно специфичная.
Пыталась прикрепить коллаж, не хочет. Вот к этому пуховику.

Пусть побыстрее случится Ваш дом)) хотя это и очень утомительно, ремонтировать в нем что-то, а тем более - глобально. Но мы уже на середине пути))
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Скоро начнут продавать гномов в юске?
Десь писали, що вже)
В мене 2 є з минулих років)))
parele• 15 октября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Скоро начнут продавать гномов в юске?
Вроде уже продают. Пора своих с чердака доставать))
Мудрецыха мира• 15 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Десь писали, що вже)
В мене 2 є з минулих років)))
Спасибо!
Мелочунь• 15 октября 2023
Купила парфум, шулера вишневого. Така бомба, що я досі в шоці від аромату.
На черзі білий пуховик, вже вибрала, а от сумку шукаю вже більше року((( не бачутаку щоб😍
Мудрецыха мира• 15 октября 2023
Ответ дляparele
Спасибо!
НеВРотик• 15 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви часто купуєте в польському Резервд? Все подобається? Наживо нормально все приїжджає?
parele• 15 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Ой, я тоже свой обожаемый Ганимед заказала, жду с нетерпением))
Без QR коду• 15 октября 2023
Ответ дляparele

Эхх, вообще не мое, но чет позавидовала, карла очень люблю
parele• 15 октября 2023
Ответ дляБез QR коду
Так и не мое вроде. Но я решила, что не захочет - заставим))
Мамин тріль• 15 октября 2023
Джинсы Levi’s на скидке , новые равно дорого.просто широкие хотела
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ дляМелочунь
І мені потрібно щось надихаюче / обіймаюче
Допишу в свій список)
hrystia• 15 октября 2023
Ответ дляparele

Сумочка красива)
Україна наше все• 15 октября 2023
Свитер купила и ботинки. А еще чайник и сковородку такие вот покупки октября
Белоснежко• 15 октября 2023
Ответ дляПоумничка
І в мене таке буває

Я на Шафі шопер сумку шкіряну купила, ще не прийшла.
На секогді купу базових речей за копійки
Без QR коду• 15 октября 2023
Надихнули мене коробки розбирати.
Вибачте, але це тепер застібки такі? 😱
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ дляНеВРотик
Ви не у мене питали, але напишу)
Приїзджвє все доволі швидко. Одяг може не підійти, але є повернення - тому проблем немає

Моє повне розчарування - це їх взуття( Шкіра, але якась невдала (купувала босоніжки і мюлі)
автор Поумничка • 15 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Светр мого улюбленого кольору