Поумничка• 15 октября 2023
Що купили цікавого - потрібного - незвичайного?
Доброго дня!
Тема просто відіоліктись-поговорити)
Отримала кросівки Манго і спідницю Лефтіс
Також в секонді купила широкі темно-сині лляні брюки НМ (нові) і сукню типу такої, інший малюнок і тканина- бавовна, як нова
Сукню подібну хотіла, тому радості більше, ніж очікувала, шкода, що осінь вже)
Що у вас?
Тема просто відіоліктись-поговорити)
Що у вас?
Україна наше все• 15 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Светр мого улюбленого кольору
Да, меня на синий тянет со страшной силой
второй свитер уже покупаю, все мало мне.
Поумничка
• 15 октября 2023
Ответ дляБез QR коду
Надихнули мене коробки розбирати.
Вибачте, але це тепер застібки такі? 😱
Бачу таку вперше
Донька подруги• 15 октября 2023
Купила класну лампу настільну на акумуляторах.
Теплі зимові ботинки.
Нарешті взяла по знижці постільну білизну з резерв, яку давно хотіла. Подобається, класна. Але тепер треба змінювати ковдру на чисто білу - просвічується.
Теплі зимові ботинки.
Україна наше все• 15 октября 2023
Ответ дляparele
Свитер бомба. Что за ТМ?
Sempre. Неплохая турецкая одежда. У меня много их свитерков, отлично носятся.
Парова машина• 15 октября 2023
Нічого цікавого. Із одягу у мене все є окрім якогось теплого спортивного костюму, я хз де купувати з моїм ростом 1,55..все велике. В дитячому відділі не влазять груди(може хто порадить де подивитись,буду вдячна)
А так,чекаю з нетерпінням посилку із-за кордону,замовила крем для обличчя(у нас тут дорожче виходить)
Без QR коду• 15 октября 2023
Ответ дляПарова машина
А підлітковий відділ манго - теж не підходить? У вас великі груди?
Не будь КакСвета• 15 октября 2023
Ответ дляНеВРотик
Ви часто купуєте в польському Резервд? Все подобається? Наживо нормально все приїжджає?
Я зазвичай купую в магазині в Дніпрі. Іноді замовляю з сайту, якщо немає в наявності в магазині потрібного розміру. Приїжджає таке саме як і в магазині продається, різниці не помітила.
Парова машина• 15 октября 2023
Ответ дляБез QR коду
У нас його немає,а без примірки якось не те брати..
Ну таке..65 Е,для мого росту і ваги не дуже малі
Ще і по довжині все велике,де блін у людей коліна,там у мене ноги закінчуються..і сміх,і гріх)
Ответ дляПарова машина
У меня рост 160, может, уже и ниже, в прошлом году покупала теплый костюм Кабанчи, вроде у них не очень длинные штанины и рукава.
Вот так он на мне сидит, может, и Вам подойдет?
Парова машина• 15 октября 2023
Ответ дляparele
Дякую, гляну
Начальник Анонимов• 15 октября 2023
Чашку дуже хочу. Про інше навіть не мрію вже. Хочеться хоч маленьку радість для себе, щоб відчувати затишок у чужій квартирі. Немає грошей навіть за оренду платити, а ще кредитки дві гасити(( Прям настільки хочу, що ночами не сплю і уявляю як їду за нею у магазин. Ще такого в мене не було, зазвичай окрім одягу ніколи нічого не хотіла - настільки помішана на ньому. Минулого року теж таке восени було - купила собі чашку, тарілку і була така щаслива. А тепер ця чашка вся потріскана і тиждень шукала нову. Знайшла гарну і тепер мрію, коли зможу її купити...
120-120-120 (не худею)• 15 октября 2023
Заказала карандаш для бровей и свитер на заказ из мериноса с кашемиром ( у еня будет светло-серого цвета)
вспомнила - проектор какой-то крутой муж купил - теперь почти на всю стену у нас экран))
Ответ дляНачальник Анонимов
Что за чашка-мечта?
Губи до вух• 15 октября 2023
Купила вчера в VS лосьоны для тела. Они отлично убирают сухость и офигенный запах. Для меня это как ароматерапия, доставляет много удовольствия слышать потом от себя этот аромат. Не пожалела 24ф за 2 штуки, оно того стоит.
Начальник Анонимов• 15 октября 2023
Ответ дляparele
Что за чашка-мечта?
На Розетке нашла. C блюдцем. Португальский бренд Costa Nova
Банан-барабан• 15 октября 2023
220В• 15 октября 2023
Ответ дляparele
Не хочет фото почему-то крепиться)) Вряд ли, она достаточно специфичная.
Пыталась прикрепить коллаж, не хочет. Вот к этому пуховику.
Пусть побыстрее случится Ваш дом)) хотя это и очень утомительно, ремонтировать в нем что-то, а тем более - глобально. Но мы уже на середине пути))
В мене теж сумочка приїхала цієї ж фірми🤗. А де купували?
220В• 15 октября 2023
Ответ дляparele
На Мейсис. И пуховик там же. Получается дешевле, чем на офсайте.
Спасибо, гляну. Обожаю Карла.
Инстагра_мерша• 15 октября 2023
Ответ дляparele
Присматриваюсь к этому пуховику, как по размеру не большемерит?
ЛолитаНеРазлита• 15 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Шкіра + текстиль, 1700
Ого так дешево?
Брали на сайті чи в магазині?
Якщо на фото вони то гарні.
Брали на сайті чи в магазині?
Якщо на фото вони то гарні.