Ленне-Рейма• 16 октября 2023
Іграшка м´яка змія Аврора
Дівчата, доброго ранку!
Дитина побачила в знайомої м´яку іграшку змійку з Аврори (жовто-помаранчевого кольору).
Можливо хтось у Києві бачив в якомусь із магазинів Аврора таку іграшку в наявності? Обійшли вчора чотири Аврори - ніде немає.
Дякую за вашу допомогу!
барабанщица• 16 октября 2023
завантажте додаток аврори в телефон. там вводите своє місто і можна глянути що і в якому магазині є в наявності
Ленне-Рейма
• 16 октября 2023
Ответ длябарабанщица
У переліку товарів взагалі немає такої іграшки, але вона точно куплена в Аврорі. Дякую за підказку)
Раз одела не бу• 16 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Видела их ещё летом. Мне понравилась, ребенок не восхитился, потому не купили. Наверное, распродали, раз нет на сайте. Вы на али поищите. Они ж оттуда возят, думаю
барабанщица• 16 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
це не така? вони були і зелені і помаранчеві.у нас по місту такі лиш в двох магазинах