Шукаю хороші історії про повернення додому. Дуже потрібно надихнутись ...стою на роздоріжжі.
Про жахи , і що все погано там...корупція, війна , після війни буде ще гірше...ми всі помрем....це все я знаю, і сама себе накручую так що люба пропаганда відпочиває. Скрізь з мережі негатив.
Irina.tish• 16 октября 2023
Дома все своє і знайоме. Все зручно і звикло . Так, спочатку контраст дещо пригнічує. Але все залежить від настрОю. Все буде добре
Ответ для Juliana R
Якщо у вас немає до кого повертатися,то чого його страдати?Залишайтесь.
А ее не можу... Розум каже лишайся, а серцем і душею хочу додому. Щодня прокидаюсь з думкою ’що я тут роблю’...життя на паузі...і треба вже визначатись , бо заганяю в депресію і апатію сама себе
Ответ для_Анна_83
Автор, я не буду писать где именно, но люди возвращаются потому, что начал работать один крупный завод. Вызывают людей в цеха.
Считаю, что это прекрасно
Це чудово що щось відновлює роботу і люди матимуть можливість заробляти і жити. Дякую за вашу відповідь , це +1хороша новина
Ответ дляLana_35
скажите в какой стране ? как языком какое оьразование? от этого многое зависит что вам делать.....
Irina.tish• 16 октября 2023
Ответ дляLana_35
Тим паче, сіли і приїхали😁 живіть моментом, все все одно не прорахуєте наперед
Ответ дляLana_35
Ну так приклади ж різні 😔хтось вернувся і загинув,хтось приїхав і щаслив,що живе у себе вдома,і не тиняється по чужим хатам
Ответ для Juliana R
Так, різні....просто є відчуття що проживаєш не своє життя. З базового що тримає за кордоном - безпека. Вдома знаю що буду боятись
Ответ дляlyudai
Так а навіщо Вам позитивні приклади, якщо Ви явно вишукуєте і бачите один негатив? Ви самі себе вмовляєте і переконуєте, що повертатися не треба.
Якраз в тому й річ, що шукати негатив не приходиться....він просто скрізь, в кожній новині з дому. А позитивних менше, тому і шукаю зачіпку, що типу ну так, складно, війна все таки, але ж люди живуть, життя йде, ну має ж бути щось і хороше ..треба тільки знайти якусь опору.
ПекельнаКрасуня• 16 октября 2023
ну если вам важно быть полноценным гражданином, если вам важна родина - то я бы возвращалась.
но я и не выезжала. потому историй нет)
Ответ дляVlada.da
Якщо у вас дитина, хлопчик старше 10 років, то не вертайтесь. Дуже боюся, що буду жалкувати, що не виїхала, а сину вже 12.
Є ще план- вчити дитину, і спробувати вступити у коледж чи інше , десь за кордоном. В ті й же Польщі, Словаччині. Діти виростуть і підуть, чим раніше почнуть самі думати, а не батьки за них, ти хм же (дітям) буде краще.
Kusalochka• 16 октября 2023
Ответ дляLana_35
Ну щось типу такого і хочу почути. Чому люди повертаються, до кого, зо їх тримає там....як почуваються по поверненню.
Такая странная тема. Вы знаете, что все выехавшие и те кто в Украине живут по разному? Или это большая тайна? Что Вы хотите услышать? Мне тут классно, я и не выезжала.
Ответ дляLana_35
Головне, щоб поки вона тут буде вчитись не забили голову сильно патріотизмом, бо юнацький максималізм дуже тяжко перебороти (є приклади у мене), а так вчитиметься і ростиме вже в іншій країні змалку.
Ответ дляПекельнаКрасуня
но я и не выезжала. потому историй нет)
Ну ви молодець, а я злякалась і виїхала. Тепер коли тут наче багато можливостей відкрито... живи, працюй, заробляй, подорожуй...а не можу. Просто все собі перекрила, типу не на часі....і тут не живу і додому не вертаюсь, бо боюсь.
Ответ дляKusalochka
Це тема на подумати. Якщо вам немає що сказати позитивного про ваше життя в Україні, чи у вас немає досвіду повернення в Україну після життя за кордоном, то мабуть ця тема і не для вас, так виходить.