Пацан к успеху шел• 17 октября 2023
кто занимается сп по одежде RAW, хочу купить спортивный костюм?
подскажите пожалуйста, кто занимается СП одежды RAW, хочу купить такой костюм?
Наездница• 17 октября 2023
На олх і в інстаграмі введіть ’raw’ , там купу знайшла тих, хто викуповує
Наездница• 17 октября 2023
Чомусь ссилка не працює
Додаю скрін
Я шукала куртку, тут мені допомогли знайти варіанти і по ціні норм , і костюм нормальний
Додаю скрін