Молода і нерозважлива• 08 декабря 2025
Зашкварні ціни на одяг українських брендів
Якість посередня, або відверто жахлива, а ціни нереальні. Вчора хотіла собі щось придбати - рука не піднялася викинути кошти за таку якість.
Є непогані речі, але ціни неконкурентні порівняно зі світовими брендами.
Твоя космішна• 08 декабря 2025
Так было всегда , цель наеб…ь , купить дешевые ткани как попало пошить и продать в три дорога .
Бутербродница• 08 декабря 2025
Так их шьют только для богатых украинцев, а для остальных есть Зара
Ду да ду да ду• 08 декабря 2025
Ответ дляБутербродница
Секонд
Позаземний розум• 08 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
Не несите чушь.
Небольшой объем производства - это всегда относительно высокие цены.
Лорка-хлорка• 08 декабря 2025
Автор, є різні сегменти українських брендів. Мені подобається Stimma, з зовсім бюджетних - Goldi. На кожен бюджет є свій товар.
Сладко-соленая• 08 декабря 2025
Учора сподобалися лосини одні, думаю, зайду гляну ціну. Ціна 11 з копійками тисяч… За лосини(!)
Прокачую сідниці• 08 декабря 2025
Купую одяг у Вовк, абсолютно адекватні ціни.
При цьому гарна якість пошиття і нормальні розміри
Твоя космішна• 08 декабря 2025
Ответ дляПозаземний розум
Не несите чушь.
Так а смысл покупать людям это нечто за дорого ? Когда можно купить на инсайтах нормальные вещи и не переплачивать ? Чтобы что ? Оплатить их растраты , в ущерб себе ?
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Матеріали переважно синтетичні, якість посередня
Слобожаночка• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
И ужасные ткани
Твоя космішна• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Ужасный внешний вид , дешевые ткани
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
На яких сайтах ви можете купити недорогі,якісні і актуальні речі?
Проня_Прокоповна• 08 декабря 2025
Ответ дляПозаземний розум
Не несите чушь.
Ну, пусть сами производители свое и носят.
Если нет ума понять, что маленькие объёмы производства- именно потому что это счастье втридорога никому не надо.
Твоя космішна• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Да беру масс маркет Massimo , Zara, cos , mango именно льняные сарафаны платья нравятся не дорого дешевле чем тот шлак что наши шьют и ставят цены на дурака
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляДу да ду да ду
И какие цены за гавно?
Пуховик (штучний) під 7 тис, вага така, що до вечора спина скаже бай-бай. Брюки 3 тис+/-, футболка 900-1500, спідниця тепла під 3 тис., светри напівшерсть 4800, є взагалі синтетика костюм під 5 тис. І так далі.
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
Оце вами перераховане, то хіба недорого?
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Uniqlo, Next есть из чего выбрать. Хотя бы тот же Massimo Dutti на распродаже. Подешевле Mango. Тут точно уж дешевле некуда.
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Унікло? А там є гарні актуальні моделі? Манго хіба що преміум лінійка, але ж ціна...
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Стімма непогана, є дві речі від них, але по повній ціні задорого, голді щось нічого не бачила цікавого.
Ответ дляТвоя космішна
Это в определенных кругах как дресскод. Типа ’я поддерживаю отечественного производителя’
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Ой ні, Вовк, ні-ні-ні
Твоя космішна• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Дешевле выходит чем то что у нас продают . Футболки Uniqlo на распродаже выходят копейки а носятся к примеру 2-3 сезона точно , а тряпки которые у нас продают на выброс после сезона . Купила спортивный костюм в one by one это просто трешак половая тряпка для дома .
Мотористка• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Гап,олдневи...женские футболки ловлю по 5-7 Долл.
Украинские производители -450 грн и на сезон летний не хватает.
Даже Синсей,который не обнажил только ленивый - 169 грн поло ..на сезон хватает.
Губи до вух• 08 декабря 2025
Наше гавніще в основному.
Тканини дешеві.
Ціни ставлять високі.
Пару раз купувала типу підтримати вітчизняного виробника- все викинула після пару раз прання.
Тканини дешеві.
Ціни ставлять високі.
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
А что в вашем понимании ’актуальные модели’? Как вы определяете актуальность? Из показов в Милане или из трендов Инстаграма?Тоже, что и у наших украинских брендов. Но качество лучше, ткани лучше.
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
Я купила у нашого українського виробника з останнього зимове пальто на утеплювачі, склад вовна, альпака, кашемір за 2050грн. Спідницю з щільної тканини за 2500
Губи до вух• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
А у наших що гарне? Унилі моделі, дешманські тканини, пагане ВТО.
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Юнікло, соs, азе сторіс, Марк енд спонсор, та навіть в резервед, НМ, ойшо, массімо можна щось знайти, юнайтед колорс
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляМотористка
Вибачте, але геп якість не дуже, олд ще гірше, плюс воно таке все трешове і неактуальне, колекцію нову не відрізниш від колекції 10 річної давнини. Про сіесей взагалі промовчу,як той треш взагалі можна купувати навіть на сезон