Ще з цiкавого ВПО Київ +16 Всем уже пришло ВПО? Мне не приходит( +31 Хто оформляв виплати ВПО на дітей по нових правилах вже? +22 Чи може співробітник консульства відмовитися обслуговувати сєпарів? +207 Выплаты ВПО для переселенцев из Одессы +110 Виплати дітям ВПО. Як у вас з розглядом заяви? +28 В Украине растут зарплаты медиков экстренной помощи и первичного звена +41 Поновлення виплат ВПО +11 Допомогу ВПО повністю блокуватимуть при доході понад 10 380 грн на людину +79 Якщо стоїш в центрі зайнятості на виплатах то на скільки можна закордон поїхат? +17
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Что такое украинская идентичность?19+36019 Не могу справиться с ненавистью к рашистам, особенно после места прилета10+27210 Індуси, що за фігня?8+2068 Девочки, индусы - мой опыт 10+20010 Вы уже это видели? Украина официально!7+1827 Нащо ви ламаєте бузок?6+1786 Брат ще не зустрів потрібну жінку?7+1577 ещё
Сейчас читают! Пишу как беженка за границей ПРАВДУ2+772 Чи видаляєте ви свої чати з ШІ?+661 Відняло мову, оніміння обличчя- не інсульт- вкусив кліщ- як тепер вилікуватись+541 Вы уже это видели? Украина официально!7+377 Яке гарніше на ніжці?+371 Що думаєте? Який вік?+351 Брат ще не зустрів потрібну жінку?7+357