Мамі 71, весною поїхала на дачу, звонить плаче, каже не можу картоплю втримати в руках і почистити, наче в руці немає сили. Ще замітили, що якось розмовляти стало важко, протяжно. І ще постійно наче відукашлює, наче захрипша. Пройшла нервопотолога, перевіряла судини, серце, лікарі кажуть, що на інсульт не схоже. Прописували для кровообігу але не легше. Перевіряла щитовидку, теж все більш-менш нормально. Вже не знаємо до кого звертатись, сімейний списує на вік і нічого конкретно не каже. Бачу як мама впадає у відчай. Може в кого щось було подібне, до кого ще можна звернутись?
Ответ дляHolly White
Паркинсонизм так может начинаться
Она была у нескольких врачей, никто ничего подобного не говорил, неужели они бы не распознали эту болезнь?
Ответ дляLilitte
Добре було б зробити МРТ, якщо буде така можливість.
Так, я їй теж про це кажу але вона чи боїться, чи вже зневірилась(
Ответ дляNatali81-aa18
Все ж якось переконайте її пройти це дослідження. Можуть бути порушення мозкової активності, які на початковому етапі відносно легко коригуються прийомом відповідних препаратів. Щоб уникнути ризику інсульту або інфаркту мозку -- повірте, це дуже страшно. Знаю, про що кажу. У мене паралізована свекруха після інсульту. Це дійсно жах, і для неї, і для мене з дітьми.
Ответ дляАлина-1240
На бас похоже
Да, похоже ((
Надеялась, что миастения, но нашла фото в интернете рук, у мамы тоже буд-то мышцы ушли между большим и остальными пальцами.