Форточка• 18 октября 2023

Одно тонная постель серого цвета

Купила комплект сейчас лежу на ней и думаю, а краситель может быть вредным?(
Банка з медом• 18 октября 2023
Попробуйте подумать о чем то более приятном))
ВЫВсеВрете• 18 октября 2023
А я думаю о пробеле между ’одно’ и ’тонная’. Случайность или так и должно быть?
Харчовий тріль• 18 октября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Тепер ніхто спати не буде😂
Пищалка• 18 октября 2023
Я, доречі, теж… ще згадала, що сьогодні пані вчителька казала, що тепер по правилам писати «пів» окремо (це з 2019 року, але я тільки прокинулась). Пів яблука, пів дебіла… На знаю, навіщо я вам це написала 🤪😀 Спокійної ночі
графиняВишенка• 18 октября 2023
Вредный краситель....тогда берите только белую...если такую ещё продают
муха в кедах• 18 октября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
😂😂😂😂😂🫣
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляПищалка
Там трохи складніше)
Невідмінюваний числівник пів зі значенням ‘половина’ з наступним іменником — загальною та власною назвою у формі родового відмінка однини пишемо окремо: пів áркуша, пів відрá, пів годúни, пів лі́тра, пів мíста, пів огіркá, пів óстрова, пів я́блука, пів я́щика, пів я́ми; пів Єврóпи, пів Кúєва, пів Украї́ни.
Якщо ж пів з наступним іменником у формі називного відмінка становить єдине поняття і не виражає значення половини, то їх пишемо разом: півáркуш, пíвдень, півзáхист, півкóло, півкýля, півлі́тра (розм. ‘пляшка з горілкою або іншою випивкою ємністю 0,5 літра’), півмі́сяць, півóберт, півовáл, півóстрів.
👍
Трактор Віка• 18 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
А белая - это же отбеленная. Там тоже химия при отбеливание используется....)
графиняВишенка• 18 октября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Но не испачкаешься)