Готов перестать скупать журналы каждый месяц (большая страсть) взамен на парня
Так хочу встретить парня мечты, чтоб он был такой от взгляда, мимика, языка тела и походки аж бабочки в животе. И от тембра голоса. Деньги его не важны. Только визуальная составляющая. Аскеза может мне помочь? Это единственное что в этой жизни меня печалит и омрачает. Порой даже стараться работать и двигаться вперёд не хочется
Поделитесь опытом
Алекс-1022• 18 октября 2023
Пока вы будете плакать ночами почему у вас нет мужчины то он и не появится
Ответ дляАлекс-1022
Я даже визуально не знаю где его взять
В приложениях уроды какие то из кунсткамеры
Ответ дляwhenallissaidanddone
А вам мужчина для семьи или на пару раз?
Для отношений
МатьКажана• 18 октября 2023
Я брала аскезу - не заходити в інсту та не вживати нецензурних слів протягом місяця. Взамін отримала гарні результати медичних досліджень
Спрацювало
Було складно утримуватись)
Тож, спробуйте, що ви втрачаєте?
Тільки я тримала все в таємниці тоді. І робила запис-договір в письмовій формі - типу, я роблю то то й то то, а взамін отримую то то
Спрацювало
Було складно утримуватись)
Тож, спробуйте, що ви втрачаєте?
Ответ дляМатьКажана
Спрацювало
Було складно утримуватись)
Тож, спробуйте, що ви втрачаєте?
Спрацювало
Було складно утримуватись)
Тож, спробуйте, що ви втрачаєте?
Попробую
Odetta Furs• 18 октября 2023
Какие журналы Вы каждый месяц покупаете? Я в юности тоже много дорогих покупала каждый месяц - 20 с лишним лет назад было- наличие большого количества журналов к количеству парней не имело никакого отношения-)!
Ответ дляOdetta Furs
Я сейчас в Германии
А тут выпускают их с лихвой
Odetta Furs• 18 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я сейчас в Германии
А тут выпускают их с лихвой
Тогда придумайте, что Вы подарите своему мужчине на эти деньги, которые не будете тратить месяц на журналы
Алекс-1022• 18 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я даже визуально не знаю где его взять
Ну вот пока будете судорожно листать баду или тиндер то ничего не появится
Скай ОМалли• 18 октября 2023
Аскеза це має бути дійсно,шо важко-важко відмовитися. Щоб зустріти достойного хлопця для серйозних стосунків,відмовлятися від журналів не підійде. Знайома обожнювала каву з несамовитою силою,відмовилась на півроку від кави і встановила відрахування на рахунок ,суму вже не скажу, притулку,а взамін попросила,щоб її коханий котик вижив. За котика боролись в лікарні кілька тижнів і він вижив. Це кілька років було,по сю пору кіт щасливий,жвавий.
Скай ОМалли• 18 октября 2023
Це мають бути рівнозначні зусилля,пожертвау,або трошки навіть більше людина має в тратити сил. Наприклад- хочу щоб дорога людина одужала в критичній ситуації-візьму з притулку тварину і дотримаю її в любові до її смерті. Чи хочу зустріти коханого для життя- перестану вести нерозбірливе сексуальне життя. І не трахатися,поки коханий не зустрінеться,мастурбацію можна лишити. Там строки чіткі треба прописати,договір скласти з нюансами усіма.
Ответ дляСкай ОМалли
По поводу не ахаться на право и на лево тоже подумал..
Скай ОМалли• 18 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Ну,Ви ж здрава людина, от і можете собі придумати. Ця жінка шо витримала за кота,потім в кінці аскези поділилась з подругами. Ми з ентузіазмом це сприйняли. Почали фантазувати,ділитися варіантами. Виявилось,шо багато хто трохи не альо. Хочуть за три копійки в рай в´їхати. А потім караул,аскеза не діє. Типу хочу схуднути,готова котам перечислити 1т грн і тд. Маразм. Жертвувати треба важко,тоді діятиме.
rybochka777• 18 октября 2023
Ответ дляМатьКажана
Спрацювало
Було складно утримуватись)
Тож, спробуйте, що ви втрачаєте?
Спрацювало
Було складно утримуватись)
Тож, спробуйте, що ви втрачаєте?
А кроме аскезы что-то делали для здоровья ещё?
МатьКажана• 19 октября 2023
Ответ дляrybochka777
звичайно. була операція. чекала на гістологію. от таке ще собі добавила аби трохи заспокоїтись))