Марс атакует• 19 октября 2023
секретні люди. вас теж бісять? як з ними совладати?
от не розумію таких людей секретних. куди їдеш у відпустку - це не таке вже і питання, що від нього будуть великі наслідки якщо хтось дізнається. плани на майбутнє, також - розпливчато і обобщенно можна з сказати, а не влаштовувати оцей цирк із сплошними секретами, аби про вас прям ніхто нічого не знав взагалі, бо як дізнаються...ото буде. а що буде невідомо. прям таки мовчики все роблять та ти що, а за мене наприклад так не заспокоїться доки не випитає все до останньої краплини. злить таке.
Бабуся мороз• 19 октября 2023
Так ви також нічого не розказуйте. Чому ця людина може на вас вплинути так , що ви їй всю інформацію видаєте на гора?
КрестьянинДиор• 19 октября 2023
Я не понимаю этих допросов от чужих. Вам не похер кто куда едет и с кем и за сколько?
Задолбулька• 19 октября 2023
Зато такие, как вы, люди так забавно теряются, когда на их расспросы отвечаешь тоже вопросом - ’а почему это вас интересует?’. Особенно, если научиться его задавать максимально доброжелательно и заинтересованно) Тогда и дурацкие эти расспросы о личном не раздражают, и сама ситуация становится смешной.
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляБабуся мороз
не те щоб видаю, але загалом не мовчу як риба, і ділюсь тим що у мене в житті робиться. не так детально звісно,але все ж відповідаю коли питають. а хтось зуби зціпить і хоч би що. ані словечка. і навіть коли вже ця подія станеться, навіть після цього нічого не розказує..капець.
Железобетон• 19 октября 2023
ви не адекватна, не хоче з вами людина ділитись - це її особиста справа, а, можливо, саме вам не розказують, бо ви якась дивна
Все знаю від і до• 19 октября 2023
Эмм, а с чего например я например вообще должна отвечать на такие вопросы?)
Близкие и так знают, а кто не знает - тому и не надо, нечего нос совать не в свое дело)
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
а якщо свої? авжеж цікаво. цікавитись життям знайомих це нормально. до того ж це поверхові питання - куди і з ким. я ж не питаю в який саме готель, скільки там за добу платиш, що купували на сніданок собі в готелі і скільки заплатили за то. які сувеніри купили і так далі
Банка з медом• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Я бы тоже Вам не рассказывала
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляЗадолбулька
в якому сенсі чому це цікавить? бо ми знайомі, можна сказати навіть подруги.
Пасхальний тролік• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Отака з вас подруга, що нічого не хочеться казати
КрестьянинДиор• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Да без разницы, свои или чужие. Я по натуре не скрытная, но эти допросы убивают.
Мой_ужин• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
А з чого ви взяли, що ви ’свої’? Сторонні люди. Ну, знайомі, і що?
Банка з медом• 19 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Слишком секретные против слишком любопытных
И все ’мовчики’, ’розпливчато і обобщенно’
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
ну подруги одна одній щось та розказують про своє життя, да? інакше яка ж це подруга, коли вона про тебе все знає, або майже все, а ти про неї взагалі нічого. тільки що вона живе отам в тому місті і все.
Завжди мало• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
его право
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
больше бесят люди из клуба ’хочу все знать’
тут перегин великий - або геть все або зовсім нічого. це ненормально
Задолбулька• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
В прямом смысле - почему это вас интересует?
И да, я об этом и пишу)) Большинство любопытных вообще не задумываются, похоже, зачем они столько личных вопросов задают другим людям.
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Я бы тоже Вам не рассказывала
чому? адже я про себе розказую.
Десь так, але...• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Нет это не нормально нормально интересоваться своей жизнью
Залізна пані• 19 октября 2023
Тю, та какая вам разница на других? А за себя не отвечайте, если не хотите. Не пытают же вас, иголки под ногти не засовывают, чтобы узнать, куда поедете во время отпуска. Зеркальте и отвечайте также, как отвечают вам.
Банка з медом• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Может Вы эти секреты потом распространяете на каждом углу. Или они считают, что Вы можете ’сглазить’. Или им просто нравится, как Вы злитесь
. В любом случае, это их право
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляЗадолбулька
ну якщо моя подруга отже я цікавлюсь її життям тому і питаю. мені здається несправедливим коли вона все знає про мене, а я про неї нічого. це одностороння дружба якась виходить
Залізна пані• 19 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Так, а почему вас это волнует? Вот честно, я не могу понять. Не говорят и не говорят, какая разница?
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
я вже 10 раз про це написала
Марс атакует
• 19 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
мда..певно що так. зате за мене випитати все треба