Рубаю олівлє• 20 октября 2023
Посоветуйте нюдовую помаду
Чтобы она не скатывала, не ложилась пятнами и вообще была красивая.
Спасибо
черная мамба• 20 октября 2023
Нюд це не мат , правильно ? Якщо не мат , то я взяла в Єві блиски Мейбелін з гіалуронкою , спочатку фукала , а сьогодні нанесла , ну краса , прям ходжу і любуюся губками , соковиті, зволожені , колір бомба
Рубаю олівлє
• 20 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Не мат, Але і не блиск, саме помада
Подивлюсь мейбелін
ЖивунаБагамах• 20 октября 2023
Ответ длячерная мамба
А послі поцілунків вона залишається?
З бісиками• 20 октября 2023
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick колір cheeky -35
Спочатку ніби з блиском, потім пропадає блиск)
черная мамба• 20 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Теж її маю ❤️
черная мамба• 20 октября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Не мат, Але і не блиск, саме помада
Подивлюсь мейбелін
А я помади не люблю , бо завжди помадою завалю собі контур , тому блиски чудово мені підходять)
черная мамба• 20 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А послі поцілунків вона залишається?
А я з нею не цілувалася )
Нафаня Маня• 20 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Дивлюсь на неї, підкажіть будь ласка, вона не липка на губах?
черная мамба• 20 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Липка ! При чому липкість залишається, навіть якщо її витерти .
Глубоководная селедка• 20 октября 2023
Автор , простите , что задаю вопросы в вашей теме.
Кто пробовал такую помаду , именно в этом оттенке ? Реально ли такую продать гривен за 700 ? Хочу купить набор в Дугласе , мне в нем все нравится и нужно , кроме этой помады . Никогда ничего не продавала 🤷♀️
Простоваля• 22 октября 2023
Ответ длячерная мамба
який номер?
ШобВам_КакНам• 15 ноября 2023
Ответ длячерная мамба
Згадала , що у Арт-деко є шикарна нюдова.Ну і Шарлота пілоу толк
Підкажіть будь ласка який номер Арт деко ?