Захотілось якийсь легенький халатик. Побачила рекламу в інста за 1000 грн. Сподобався. Ніколи їх не мала. Після прання вони втрачають вигляд?
Marynavladi• 20 октября 2023
Лично я не люблю вафельное, касательно полотенец тоже. Мне не приятное на ощупь
KaterionOK• 20 октября 2023
У мене є один ідеальний. Давно купувала фірми Triumph. Є ще один турецький, який був дуже гарний до першого прання - з халату перетворився на піджак «в обліпку». Але, можливо це моя вина, треба на меншій температурі було прати