Відірву та викину• 20 октября 2023

Стосунки з чоловіком в якого вже є дитина...

І він від неї без розуму. Розумію, що це все нормально, він батько, гарний батько... бери доньку через неділю до себе, тобто в пятницу з ранку і в понеділок повертає, відвозячи... до школи. Дитині 9 років. Вчора слухала пів вечора, про те що він дуже переживає, що і неї аденоїди і потрібно щось робити. Звозив до лікаря і каже, що там переживав дуже. Потім відкрив карту і вже копить їй на навчання. Це також нормально. Але я не розумію, навіщо я йому. Ми коли познайомились, він не зразу сказав про дитину. Тепер закохалась в нього, але почуваю себе , якось дивно. Це навіть не ревність, не розумію , що це за почуття. Але, я розумію , що ми напевно з ним не пара. Коли ми разом, він постійно про доньку говорить, про її змагання, про її хвороби... Коли в мене захворіли нирки, то він навіть не запитав, як я сходила до лікаря. Згадав тільки ввечері. Може в когось є якісь версії... мені до психолога піти. Чи тільки ставити крапку на відносинах. Буде тяжко, головне, щоб він мене не мучив, бо я бачу, так просто він не піде від мене.
Чудо в декрете• 20 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
А сразу сказать про свого ребенка ему вера не позволила? Или хитрожопость? Чтобы женщина привязалась максимально. Он только из-за этого уважения не вызывает.
Ребенок-это очень весомо. И что женщина,что мужчина имеют право изначально про это знать,а не через месяц.
Здесь недавно была тема: женщина на СЗ знакомств познакомилась с Мч. У женщины ребенок. Так здесь поголовно ей советовали не говорить о ребенке, с месяцок-два. А мужик знач должен все сразу рассказать. Мужчина посчитал нужным на данном этапе это не говорить. Это его решение, тем более, если женщина в нем заинтересована, то никакой ребенок эти отношения не усугубит…..
руки_Крюги• 20 октября 2023
Ответ дляВідірву та викину
30, не має
Пффф, то нахрєна вам цей гємор? Залиште його з його донечкою.

ПС і ще, по ходу цей імігрант нахрін не впав американським жінкам, от і шукає собі дурочку-імігрантку, бо більше на нього ніхто не ведеться.
Зайканалужайке• 20 октября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Или даже 3е детей)) не усугубят никак)
Дайте ссылку на тему, хочу лично увидеть как прям все ей советовали ребенка скрывать)
ПП-шница• 20 октября 2023
Тільки не чоловік з причепом! Ні, ні і знову ні! Автор, мила, скільки Вам років, якщо вік дозволяє, то шукайте без дітей
ВсеЧетко• 20 октября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ну я не беру во внимание мнение недоразвитых людей, а взрослые адекватные люди такого не напишут и тем более советовать не станут.
Мне аж интересно стало как прям ВСЕ поголовно советовали скрыть ей этот факт. Поделитесь ссылкой на тему. Уверена,что все-это пара тройка каких-то не очень умных людей))))
ПП-шница• 20 октября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Я в шоке от коментов. Бросил бы дочку и виделся раз в 2 недели, не помня, в каком она классе, то было бы норм, конечно, отличный бы муж получился 🤡
Ніхто і не каже що він гімно. Хороший, але жінка має право не хотіти навіть хорошего, але з дитиною. Як власне і чоловік.
Tivoli• 20 октября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Каже , що йому набрид її американський менталітет. Він українець, але живе в Америці дуже давно. Ще розповідав, що він дуже хотів дитину , щоб вона народилась в нього до 30 років, так і сталось , він дуже задоволений в цьому. Ми в Америці.
он просто ни одной американке не сдался)))
Шкварочка• 20 октября 2023
Были такие отношения. Мне он рассказывал так же постоянно о дочери, о ее аденоидах и даже о ее соревнованиях, но года через 1,5 я поняла что эта роль хорошего папаши была не для дочери, не для меня , а для него самого. Хотелось ему самому верить в то что он такой классный , но не потянул чувак дольше, все больше его раздражали очередные дочкины сопли, все меньше блюд он ей готовил ( а в начале там целый стол был , что захотела то он ей готовил). Вот так разбился об быт образ отец года.
Это они такие хорошие когда дочь с матерью живёт а с ним максимум на выходные. А когда каждый день то не долго длилась идилия.
Домовенок Кузя• 20 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Так, звичайно. Але просто читаю лише ’уважний до дитини, то поганий чоловік’. Навпаки б зрозуміла більше.
З усього, що автор написала, тільки те, що про неї хвору не потурбувався - дійсно погано. Про те, що говорить лише про дочку, - явно перебільшення, ну не міг він місяць взагалі про неї не розказувати, а потім зробити єдиною темою розмов)
руки_Крюги• 20 октября 2023
Ответ дляШкварочка
і шо, він повернув дочку мамі чи як закінчилось?
Шкварочка• 20 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Начал говорить дочке что она девочка с мамой ей будет лучше , мама же тоже девочка. А он всегда будет рядом ,всегда поможет. Просто теперь он ее на выходные забирает раз в две недели. А раньше она у него жила а к маме ездила раз в две недели. Весь такой хороший да не долго.
Чудо в декрете• 20 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Что за мода требовать ссылку. Ищите. Я не сохраняю эти темы в избранных, не живу ними. Честно, мне и здесь на автора все равно. Пусть живет как знает
Невгамовна шахиня• 20 октября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Во как получается: как женщина со своим прицепом, так мужик должен ее дитятко любить, а как мужик с ребенком, так все, катастроооофа. Оставьте мужика в покое. Найдет себе нормальную женщину. Может он от вас тоже какой-то поддержки ждет морально, а не только ваши сопли выслушивать
От мужчины чаще всего не требуется заменить ребенку отца
Лялькодзьоб• 20 октября 2023
Якщо вам вже не комфортно, а ви мовчите, то якого майбутнього ви чекаєте? Зважте всі плюси і мінуси для вас у цих стосунках
автор Відірву та викину • 20 октября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Останній місяць тільки про неї говорить і фото шле з донькою. Може він так готує мене, не знаю. Але мені не приємно, що моє здоров´я для нього нічого не значить