Брюнетка в Мармеладе• 20 октября 2023

Підлегла падає на дурочку, виводить на емоції. Як її провчити?

В елементарному таке. Типу "я просто перепитую", хоча мільйон разів робить одне і те саме, і кожного разу перепитує що їй робити. Моїй стресостійкості гаплик.
Пульт от линолеума• 20 октября 2023
Мабуть, вже стикалася з тим, що у вас не спитаєш - потім претензії будуть. От і страхується. Типова керівниця-неадекватка.
Леопардові панчохи• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Там по часу,треба все швидко робити. А вона з тим записником ще годину возитись буде, як і з інструкцією, і я винна виявлюсь що не сказала просто що їй зробити відразу, а відправила до записника
Тоді піднімати питання компетенції співробітниці
Лама_мама• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я б її звільнила одним днем, будь моя воля. Таку ідіотку ще пошукати треба
Так увольте. Реально для нее лучше сделаете
Пи Пи Пилюля• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
І не кажіть. Мене це страшенно злить. І ще і я погана виявляюсь, бо весь колектив тупих, і її і підтримують відповідно
Это просто прекрасно и как же вас ’угораздило’ стать во главе такого ’развитого’ коллектива . Напомнило белое пальто
Так точно!• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А мне кажется, что Вы не состоялись как начальница...
автор Брюнетка в Мармеладе • 20 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
То вы добрая, у меня нервам капец, я могу так рыкнуть на явную дурь, хотя это и не помогает хороший совет с инструкцией, молча тыкать в следующий раз пальцем в неё
Я рикала. На шмаття б її порвала, але від того толку мало, вона тільки сміється наді мною тому що на емоції вивела типу.
Пульт от линолеума• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Точно-точно, то є правильне рішення. Звільніть. І її, і ще кілька підлеглих, не будьте дріб´язковою. І робіть усе самі, тоді точно ніхто дратувати і лажати не буде)
Викликаю на дебати• 20 октября 2023
Тупість не лікується. Вона інакшою не стане, проблема не розсмокчеться
Ответ дляПульт от линолеума
А ви така сама як і вона ’лінивиця’ да? Схоже на те. Ну да, схожим кучкуватись треба, не інакше, бо по одному швидко переб´ють, один в полі не воїн 😁
Цирк на дроті• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Хм, меняем тактику, молча тыкаем в инструкцию, если начинается доп вопросы, участливо спросить может поднять вопрос у директора о репетиторе чтения.
Ответ дляЛама_мама
Ще мій керівник з цим незгоден, а я зам. Каже терпи і пояснюй щоразу, і сам таке ж робить. А вона сміється над нами
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я зам. Шеф дебіл не слухає мене, йому байдуже
Пульт от линолеума• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ой, та ви ж бідося, виявляється... Кучкуються навколо вас нехороші та тупі люди, а вам якось треба існувати... Важко, так? Викладаєтесь на повну, та все дарма, тупі-тупі і ніяк не розумнішають...
Цирк на дроті• 20 октября 2023
Ответ дляТак точно!
То вам кажется)) вы на всех местах встречали исключительно компетентных и приятных людей?
Викликаю на дебати• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
От дарма керівник легковажить. Це погано впливає на робочу атмосферу і на колектив. Один тупак може нафіг все розвалити
Ответ дляВикликаю на дебати
Мій шеф каже якщо їй пояснювати щоразу то вона врешті колись зрозуміє. І так вже рік пояснюємо їй по черзі з шефом.
Цідило правди• 20 октября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Невже ніхто не стикався з безнадійними ідіотками з пам´яттю як у золотої рибки?) Якась дивна реакція на автора
Викликаю на дебати• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ні, не зрозуміє. Дальтоніку можна вічність пояснювати, що таке червоний колір, але реальність не зміниш. Так що хай шеф їй сам надалі пояснює, раз він оптиміст
Пульт от линолеума• 20 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Стикалися) У цій темі просто перепис таких) Не розуміють, що це чергова троляка відписує)
Викликаю на дебати• 20 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
А ви не здогадуєтеся, чому?
Викликаю на дебати• 20 октября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Чому троляка? Вам зроду не траплялися тупі люди в колективі?
Цідило правди• 20 октября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А ви не здогадуєтеся, чому?
Мабуть, тому, що то автор теми, а автора треба макнуть) Це єдиний у мене варіант) На цьому форумі за найменший прояв тупості порвуть на шмаття, а в цій темі тааак дурепку захищають. Дивина)
Цирк на дроті• 20 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Хм, може у них роман, у нас із нашими чарівними колегами все зрозуміло, один синок, якому на фіг нічого не потрібно, крім машин, шмоток і відпочинку, а інший довго працював, пережив рак, його директор жаліє, дає поодинокі завдання, і тоді вішається весь коллектив, тому що навіть завести кореспонденцію на пошту або до контрагента виливається в годинами перемелування по циклу, а куди, а навіщо , а точно туди, а я не знаю де це, а я поїхав, а я приїхав, а я поїхав і не доїхав
Викликаю на дебати• 20 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Може, побачили себе зі сторони
Пи Пи Пилюля• 20 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Тобто ви щиро вважаєте що автору бідосі в житті так не поталанило, і підлеглі тупиці і шеф дебіл. Виникає питання, вона як в таку компашку затисалась?
Sweet_Cat• 20 октября 2023
Автор,в мене на роботі схожі ситуація,тільки перепитую я
Бо інструкції нема,схема(підхід) кожен раз різний
І працюю в компанії майже 10 років
може і у вас в компанії так само?Що на одне і те саме питання може бути різна відповідь?
Ворона• 20 октября 2023
Я б уволила. Не всех надо обучать. Некоторые необучаемы.
Ответ дляПульт от линолеума
Бажаю вам відчути те саме що я зараз)
Не дякуйте)
Ответ дляВикликаю на дебати
Точно
Ответ дляЦідило правди
Тут походу більшість таких, от вони своїх і підтримують.