Дитина недавно хворіла пару днів. Зараз вже ок.
Сьогодні гарна погода тепла, але дуже сильний і холодний вітер.
Ми вже вчора не гуляли.
Краще не йти в такі сильні пориви вітру і побути дома?
Ми вже вчора не гуляли.
ViktoryjaG• 20 октября 2023
Если вы в Одессе, то лучше сегодня не гулять или на балконе. Ветки падают, провода рвутся.
dahashutka19• 20 октября 2023
Якщо у дитини кришу рве вдома, я б пішла) А ви вдома весь час сидите, пока малеча хворіє? Ну, коли темпа і слабкість, то само собою ..Але коли все ок, чому б не вийти?